» » Боєприпаси з часом вилазять з землі


Боєприпаси з часом вилазять з землі

8-06-2021, 13:44
Переглядів 803
Боєприпаси з часом вилазять з землі
28 травня у с. Корчак місцеві жителі, пораючись у себе на присадибній ділянці, виявили невідомий металевий предмет, що схожий на боєприпас і сповістили про це рятувальників. Фахівці ДСНС, які прибули на місце знахідки, ідентифікували предмет як артилерійський снаряд часів минулих війн.

Окрім того, поблизу с. Глибочиця місцеві жителі виявили також небезпечну знахідку. Нею виявився артснаряд часів другої світової війни.

31 травня піротехнічним підрозділом аварійно-рятувального загону спецпризначення Головного управління ДСНС в області знищено два боєприпаси часів минулих війн, що були виявлені напередодні в Коростенському та Житомирському районах.

В обох випадках невідомі предмети виявились мінометними мінами часів Великої Вітчизняної війни. В першому випадку на небезпечний предмет натрапили на власній присадибній ділянці місцеві жителі під час обробки землі в с.Пиріжки. Іншу мінометну міну виявили в с.Руденька Житомирського району так звані «чорні металошукачі».

26 травня на окраїні міста Радомишль місцевий житель під час вигулу собаки натрапив на невідомий металевий предмет, що схожий на боєприпас і сповістив про це місцевих рятувальників. Фахівці ДСНС, які прибули на місце знахідки, ідентифікували предмет як артилерійський снаряд часів минулих війн.

А в лісовому масиві поблизу с. Меньківка Радомишльської громади сільський голова знайшов ще одну небезпечну знахідку. Нею виявилась ручна граната часів другої світової війни.

25 травня поблизу c. Красносілка Чуднівської громади фермери під час обробітку землі виявили два металевих предмети схожі на боєприпаси. При детальному огляді фахівців ДСНС, які прибули на місце знахідки, їх ідентифікували як артилерійські снаряди калібру 76 мм. А в лісовому масиві поблизу cмт Вакуленчук цієї ж громади, місцеве населення знайшло ще одну небезпечну знахідку. Нею виявився артснаряд калібру 122 мм часів другої світової війни. В даному випадку знахідку лишили після себе так звані «чорні металошукачі».

Шановні громадяни! Нагадуємо, що при виявленні невідомих металевих предметів, схожих на боєприпаси, в жодному разі не торкайтеся їх, а звертайтеся за номерами екстрених служб «101» або «102».

dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...