» » Чому не платить орендар за землю?


Чому не платить орендар за землю?

8-06-2021, 13:42
Переглядів 824
Чому не платить орендар за землю?
У Коростишівському районі орендар заборгував понад 200 тис. грн. за користування сільгоспугіддями - прокуратура вимагає стягнути борг до бюджету місцевої громади.

Коростишівською окружною прокуратурою в інтересах держави та Вишевицької сільської ради подано до суду позов про стягнення з приватного товариства заборгованості за оренду земельної ділянки на загальну суму понад 200 тис. грн.

Наразі Господарським судом Житомирської області у справі відкрито провадження.

Установлено, що приватне товариство, орендуючи (з 2013 року) майже 20 га земель сільськогосподарського призначення, вартістю близько 4 млн. грн., що за межами населеного пункту на території Вишевицької сільської ради (колишній Радомишльський район), тривалий час не сплачує орендну плату.

Унаслідок цього за період із січня 2019 по березень 2021 року бюджет місцевої громади недоотримав 217 тис. грн.

Окружна прокуратура відреагувала на виявлене порушення земельного законодавства, заявивши позов про примусове стягнення з недобросовісного орендаря заборгованості у повному обсязі.

Додамо, що це вже не перший випадок стягнення з цього товариства у судовому порядку боргу за оренду землі.

За позовом окружної прокуратури у лютому цього року рішенням суду зобов'язано орендаря сплатити борг (за попередній період) на суму понад 117 тис. грн. Також судом винесено постанову про розірвання договору оренди сільгоспугідь.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...