» » У Будичанах вшанували воїна-інтернаціоналіста


У Будичанах вшанували воїна-інтернаціоналіста

7-06-2021, 20:19
Переглядів 1062
У Будичанах вшанували воїна-інтернаціоналіста

29 травня у селі Будичани на Чуднівщині провели традиційний турнір з міні-футболу на кубок пам'яті воїна-афганця Миколи Бричника, котрий ціною власного життя врятував побратимів у бою.

Про це Суспільному розповів організатор змагань, директор Будичанської школи Станіслав Терновий. За його словами, цей турнір проводиться понад 30 років поспіль.

"Микола Бричник народився у нашому селі в багатодітній родині, де виховувалося семеро дітей. Після закінчення нашої школи юнака призвали до армії. Його військова служба проходила в Афганістані, де він і загинув. У школі оформлено музейний куточок з матеріалами про життєвий шлях Миколи. Учні знають біографію мужнього односельця, відвідують і доглядають його могилу. Ми завжди зберігатимемо пам'ять про героя-земляка", – говорить директор школи.

Перед початком футбольних змагань біля пам’ятника Миколі Бричнику в центрі села відбувся мітинг-реквієм.

У футбольному турнірі взяли участь 7 команд з Чуднівської, Вільшанської та Романівської громад.

Перехідний кубок змагань пам'яті воїна-афганця Миколи Бричника виборола футбольна команда села Карпівці (Вільшанська громада), друге місце здобули місцеві гравці з Будичан, а третє – футболісти села Стовпів (Чуднівська громада).

У Будичанах вшанували воїна-інтернаціоналіста
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...