» » Наживався на коронавірусі


Наживався на коронавірусі

7-06-2021, 20:15
Переглядів 905
Наживався на коронавірусі
Подільською окружною прокуратурою міста Києва скеровано до суду обвинувальний акт стосовно начальника Департаменту охорони здоров’я Житомирської ОДА Суслика за обвинуваченням у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди.

Розслідуванням встановлено, що посадовець вимагав «відкат» від генерального директора Коростишівської лікарні комунальної форми власності за виділення медичному закладу субвенції в розмірі понад 1,2 млн. грн. для закупівлі кисневого обладнання. Розмір неправомірної вигоди він визначив в 10% від суми виділеної субвенції, тобто 123 тис. грн.

Проте, виділення коштів на забезпечення подачею кисню ліжкового фонду «ковідних» лікарень, передбачено постановою Кабінету Міністрів України «Про виділення коштів для забезпечення здійснення деяких заходів, спрямованих на запобігання виникнення та поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів епідемій та пандемій гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV».

У ході контролю за вчиненням злочину посадовець одержав першу частину неправомірної вигоди у сумі 51 тис. грн., а після одержання другої частини – 72 тис. грн. його затримали правоохоронці.

На час слідства обвинуваченого відсторонено від займаної посади.

За матеріалами прес-служби Офісу Генерального прокурора України
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...