» » У Брусилові збільшили штат чиновників та апарату до 150


У Брусилові збільшили штат чиновників та апарату до 150

7-06-2021, 10:14
Переглядів 926
У Брусилові збільшили штат чиновників та апарату до 150
26 травня 2021 року відбулася 9 сесія Брусилівської селищної ради 8 скликання.

На розгляд сесії виносилися наступні питання: про звернення депутатів Брусилівської селищної ради, про надання згоди на прийняття нерухомого майна у комунальну власність селищної ради, про звернення депутатів Брусилівської селищної ради до Житомирської районної державної адміністрації, про внесення змін до структури і чисельності апарату та виконавчих органів Брусилівської селищної ради, про затвердження реєстрів та переліків пам’яток культурної спадщини Брусилівської селищної територіальної громади, про затвердження примірного Положення про клубну установу Брусилівської селищної ради та примірного Положення про клубне формування клубної установи та інші.

Зокрема, збільшено кількість чиновників в апараті та виконавчих органах цієї ОТГ до 150 чоловік. Для порівняння – у 2017 році в Брусилівській РДА працювало 69 чоловік. Як бачимо, «децентралізація» - в дії.

Також у зверненні до Житомирської РДА Брусилівська селищна рада повідомляє, що в результаті «реформи» поліції в Брусилові в будинку площею 1839,6 кв. м. з гаражем площею 530 кв.м. працює лише 15 чоловік особового складу сектору поліцейської діяльності № 1 відділу поліції № 2 Житомирського районного управління поліції ГУНП в Житомирській області (крута назва від «реформаторів», без пляшки не розберешся - авт.).

Депутати просять передати це приміщення з державної власності в комунальну для облаштування там додаткових груп дитсадка «Віночок» (ну й назва – так можна назвати підприємство ритуальних послуг - авт). А поліцаїв пропонують перевести в приміщення ліквідованого «реформаторами» управління агропромислового розвитку.

Вийде щось з цього чи ні – побачимо. Але 150 чиновників для Брусилівської «резервації» з величезними витратами на зарплати та різними доплатами і їхнього утримання - це вже круто. Всіх родичів керівництва, депутатів та місцевих «правоохоронців» вже прилаштували чи ще доведеться збільшувати штат?

Петро ЗОЗУЛЯ


dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...