» » Щасливої дороги, шановні випускники!


Щасливої дороги, шановні випускники!

6-06-2021, 07:10
Переглядів 969
31 травня 2021 року о 10 ранку в актовій залі Черняхівської ЗОШ І-ІІІ ст. розпочалося свято останнього шкільного уроку для цьогорічних випускників.
Привітати 11-класників, їхніх батьків та вчителів прийшли селищний голова Наталія Ревчук, начальник відділу освіти, молоді і спорту Наталія Заборчук та секретар селищної ради Тетяна Тарнавська.


Наталія Ревчук зазначила, що учням та вчителям разом довелось прийняти виклик сучасності і, працюючи в нових умовах, вони показали достойні результати. Це свідчить про взаєморозуміння між педагогічним та учнівським колективами.

Щасливої дороги, шановні випускники!
«Дорогі випускники! Зараз перед вами відкриваються нові шляхи. І кожен обиратиме свій. Бажаю вам, щоб вибір вашого розуму співпав з вибором вашого серця. Звичайно, для цього потрібно наполегливо працювати, ніколи не сумніватись у собі. Нехай ваш подальший шлях буде щасливим та успішним. Ви цього варті!» - побажала Наталія Миколаївна. Вона також відмітила високий професіоналізм педагогічного колективу Черняхівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та вручила його директору Галині Шлапак Подяку Черняхівської селищної ради.

Багато теплих слів звучали від учнів для вчителів, які були з ними від найпершого дня у їхньому шкільному житті, для батьків, які із захопленням та завмиранням серця спостерігали за своїми такими вже дорослими дітьми.У Зорокові пролунав останній дзвоник

2 червня у Зороківському ліцеї Оліївської сільської ради пролунали останні дзвоники для школярів про закінчення навчального року.
Щасливої дороги, шановні випускники!

Заступник Оліївського сільського голови Оксана Грищенко разом з начальником відділу освіти сільської ради Олександром Антонюком привітала учнів, батьків та педагогів навчального закладу зі святом останнього дзвоника та з початком літніх канікул.

Саме свято продовжилося врученням відзнак школярам за їх наполегливість та старанність у навчанні та концертною програмою, яку підготували учні.
Щасливої дороги, шановні випускники!

dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...