» » Знову небезпечні знахідки


Знову небезпечні знахідки

2-06-2021, 08:29
Переглядів 1057
Знову небезпечні знахідки
24 травня група піротехнічних робіт ДСНС України знищила 4 вибухонебезпечних предмети часів другої світової війни, що були виявлені у Житомирському районі.

У с. Почуйки Попільнянської громади фермери під час обробітку землі виявили два металевих предмети схожі на боєприпаси. Фахівці ДСНС, які прибули на місце знахідки, ідентифікували їх як одну мінометну міну та одну ручну гранату. А поблизу с. Ходорків Квітневої територіальної громади, місцеве населення знайшло ще дві небезпечні знахідки. Ними виявились мінометна міна калібру 82 мм та ручна граната Ф-1 часів другої світової війни. В даному випадку знахідки лишили після себе так звані «чорні металошукачі».

21 травня група піротехнічних робіт ДСНС області знищила три одиниці вибухонебезпечних предметів часів минулих війн, виявлених напередодні на території Житомирського району.

В лісосмузі, що поблизу м. Радомишль, випадкові перехожі натрапили на 76-мм артснаряд, а в с. Негребівка під час проведення земляних робіт на власній присадибній ділянці господарі виявили аналогічний боєприпас та ще одну 82-мм мінометну міну.

Дані небезпечні знахідки знищені шляхом підриву у спеціально відведеному місці.

20 травня піротехніки ДСНС області знищили два боєприпаси часів минулих війн, виявлені напередодні на території Житомирського району.

Так, в с. Авратин під час проведення земляних робіт на власній присадибній ділянці господар натрапив на підозрілий металевий предмет, що виявився артснарядом. Ще один артснаряд виявили працівники сільгосппідприємства, під час земляних робіт на полі, що в с. Малий Браталів.

Дані небезпечні знахідки знищені шляхом підриву у спеціально відведеному місці.

Шановні громадяни! Нагадуємо, що при виявленні невідомих металевих предметів, схожих на боєприпаси, в жодному разі не торкайтеся їх, а звертайтеся за номерами екстрених служб «101» або «102».
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...