» » У Житомирській громаді - 17 поліцейських станцій


У Житомирській громаді - 17 поліцейських станцій

1-06-2021, 06:32
Переглядів 1216
У Житомирській громаді -  17 поліцейських станцій
Офіційний старт їх роботи було дано 25 травня після презентації в обласному центрі безпекового проєкту «Поліцейський офіцер громади». Учасники заходу оглянули новий службовий транспорт правоохоронців і один із поліцейських офісів.

Нині в області уже створено і працюють 25 поліцейських станцій у різних громадах. Їх відкриття упродовж двох років було передумовою впровадження практичного етапу презентованого нині всеукраїнського проєкту «Поліцейський офіцер громади». А відсьогодні лише у Житомирській територіальній громаді запрацювали ще 17 станцій.

Одну з кращих у приміщенні «Прозорого офісу» (Центр надання адміністративних та соціальних послуг) на майдані Польовому, оглянули його учасники заходу.
Розрахований офіс на роботу тут двох поліцейських офіцерів громади. Ще один службовий кабінет - для ювенального інспектора. Окремо виділена дитяча кімната, де створені комфортні умови для спілкування з малечею.

Робочі місця поліцейських обладнані необхідною комп’ютерною технікою для виконання службових завдань.

Начальник ГУНП Житомирщини Юрій Олійник зазначив:

– Рік ми йшли до цієї події. Кандидати, які сьогодні уже отримали сертифікати про підготовку, проходили відбір, співбесіди та навчання за активної підтримки міжнародних партнерів. Громади приймали рішення та виділяли кошти на ремонти, обладнання офісів та придбання транспортних засобів. Я переконаний, що ці наші спільні кроки є тими цеглинками, з яких ми побудуємо єдиний безпековий простір на Житомирщині, де кожен почуватиметься захищеним.
Також учасники заходу оглянули службовий автотранспорт, ключі від якого отримали поліцейські офіцери обох громад Житомирщини.

Відділ комунікації поліції Житомирської області


х х х х х х х х х

25 травня під час урочистої презентації всеукраїнського безпекового проєкту «Поліцейський офіцер громади». 11 службових «Renault Duster» придбані за кошти, виділені Житомирською та Іршанською громадами.

Саме ці дві територіальні громади стали першими серед тих, які підтримали ініціативи поліції щодо практичного впровадження названого безпекового проєкту. Відтак у громадах були прийняті рішення про виділення коштів на ремонти приміщень поліцейських станцій (17 - у Житомирській ТГ, 1 – в Іршанській ТГ), забезпечення їх комп’ютерною технікою та меблями і придбання для поліцейських офіцерів службових авто.

– Переконаний, наші правоохоронці тепер будуть ще мобільніші і реагуватимуть на повідомлення жителів своєї громади швидше і ефективніше. Дякую усім, хто долучився до створення належних умов для службової діяльності правоохоронців, - прокоментував голова Житомирської міськради Сергій Сухомлин.

У свою чергу, голова Іршанської селищної ради Сергій Сахненко відзначив, що для їхньої громади мобільність поліцейських офіцерів є дуже вагомим фактором. Він запевнив, що не будуть зупинятись на досягнутому і працюватимуть над зміцненням матеріально-технічної бази правоохоронців, які опікуються безпекою місцевих жителів.

Відтак Сергій Сухомлин вручив поліцейським офіцерам Житомирської територіальної громади ключі від 10 «Renault Duster», а Сергій Сахненко – поліцейському офіцеру Іршанської ТГ.

Начальник ГУНП Житомирщини Юрій Олійник передав ключі від 2 таких же службових автомобілів від Національної поліції України офіцерам обох територіальних громад. Також він відзначив, що така спільна робота на результат є свідченням налагодженої співпраці між поліцією та об’єднаними територіальними громадами.

– Ви перші на цьому шляху, - звернувся очільник главку поліції Житомирщини до поліцейських офіцерів громади, - а відтак до вас посилена увага суспільства та відповідні очікування – не підведіть!

Окрім того, поліцейські офіцери громади отримали нову зброю – помпові рушниці.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...