» » Новини Житомирського району


Новини Житомирського району

31-05-2021, 23:36
Переглядів 922
Новини Житомирського району
Брусилів

21 травня 2021 року відбувся семінар працівників культури Брусилівщини. На семінарі розглядалися питання підготовки до фестивалю –конкурсу «Огієнкові дзвони», атестації колективів, які мають звання «народний», благоустрою територій біля установ.


Чуднів


Проведення заходів з благоустрою є одним із ключових напрямів роботи. Прибирання вулиць, ремонт доріг, викошування трави, висаджування розсади квітів та дерев – це ті питання, яким приділяється багато уваги у весняно-літній період. Ця вся робота активно проводиться у всіх населених пунктах громади.

Нещодавно у селищі Вакуленчук було висаджено понад 100 дерев (50 лип та 60 дубів). До висадки зелених насаджень долучались військовослужбовці в/ч А-2365, комунальні працівники, активні жителі та діти населеного пункту.

Початок цього робочого тижня працівників КП «Благоустрій» Чуднівської міської ради розпочався зі стрижки газонів вздовж вулиць міста та на території спортивного комплексу «Юність». Також проведено фарбування зупинок, розчистку бордюрів від піску та сміття, просапку клумб тощо.


Романів

21 травня члени постійної комісії з питань бюджету і комунальної власності Романівської селищної ради на своєму засіданні розглянули ряд проєктів рішень, які будуть винесені на чергову 9 сесію селищної ради.

Так, без дискусій члени комісії схвалили та рекомендували сесії підтримати сесійні проєкти щодо місцевої «реформи освіти»: про реорганізацію Камінського, Булдичівського, Костянтинівського закладу загальної середньої освіти Романівської селищної ради, а також про чергову зміну назви з відповідною зміною статусу навчальних закладів у Соболівці, Нивні, Товщі, Хижинцях, Червоних Хатках, Ягодинці, Ясногороді. То ж перспективи цих сіл – туманні.


Курне

15 травня 2021 року ВФСТ "Колос" спільно з Березівською ТГ на базі Садківського спорткомплексу "Юність " провели спортивно-масові змагання серед старостинських округів Житомирщини. Кращим спортивним селом Житомирщини 2021 року визнано село Стрибіж Курненської територіальної громади.


Любар


21 травня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Любарської селищної ради, порядок денний складався з 25 питань, також були додаткові питання. Всі питання порядку денного були розглянуті, проекти рішень підтримано в ході голосування. Начальник КП «Добробут» С.Г. Кузьмінський у звіті повідомив, що за підсумками фінансово-господарської діяльності підприємства (за 2021 р.) збитки становлять 358,9 тис. грн. При цьому однією з головних причин важкого фінансового стану підприємства є несвоєчасна оплата за виконані роботи та надані послуги. Для покращення якості послуг «Добробуту» необхідно акумулювати значні кошти, для заміни аварійних водо-каналізаційних мереж, встановлення економних двигунів на КНС та арт/свердловинах, забезпеченні паливно-мастильними матеріалами тощо.


Радомишль

Міське комунальне підприємство «Водоканал» продовжує роботи з біологічної очистки стічних вод на полях фільтрації по вул. Миргородська та вул. Івана Франка. Днями, працівниками підприємства, було внесено 80 кг пасти водоростей хлорели та сценедесмуса на загальну суму 80 тис. грн. та 2,5 тонн гашеного вапна на суму 16 тис. грн.


Нова Борова

У Новоборівській громаді відбулась важлива подія – урочисте відкриття центру надання адміністративних послуг (ЦНАП), який відповідає сучасним вимогам та стандартам.


Високе

Високівці вітають з перемогою педагогів Забрідської ЗОШ І-ІІІ ступенів Галагуз Лесю Василівну - вчителя української мови та Янішевського Михайла Миколайовича - вчителя фізичної культури, які в складі команди працівників освіти Високівської ТГ взяли участь в 30-му Чемпіонаті області з техніки пішохідного туризму серед працівників освіти і здобули призові місця.

Леся Василівна - ІІІ місце серед жінок на дистанції "Орієнтування" і ІІІ місце серед жінок "Водний туризм"; Михайло Миколайович - І місце серед чоловіків на дистанції "Орієнтування".
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...