» » Навіщо в Озерному дурять людей?


Навіщо в Озерному дурять людей?

31-05-2021, 05:23
Переглядів 1035
Навіщо в Озерному дурять людей?
У того, хто розуміється на процесах, що відбуваються у сучасній Україні, давно сформувалася думка про те, що нинішня «реформа» з «децентралізації» - це елементарна скупка скопом усієї місцевої еліти. Бо ж якщо можновладці вищого та середнього рівня вже майже всі повністю скуплені еуропейцями та США ще з молоду – через різні там «демократичні» фонди та гранти, то місцеві активісти (місцевою елітою назвати їх важко через повну інертність) могли б ще створити певну загрозу існуванню цієї олігархічно-рахітичної держави – у разі гіпотетичного об’єднання у якусь організовану силу.

Тому теоретики створення в Україні американської безправної колонії з антиросійською ідеологією вирішили підстрахуватися і, після проведення «успішних реформ» системи державного управління, поліції, прокуратури, медицини, освіти та ін., взялися й за українські «низи».Якщо дивитися в корінь, то «реформа» з «децентралізації», за задумом американських кураторів нинішньої «незалежної» України, має на меті основним завданням знищити систему адміністративно-територіального поділу, бо ж вона, хоч і була зручною та звичною для громадян України, але все ж була радянською, а тому несприйнятною для америкосів та соросят-поросят. Думку рабів-громадян у колонії при цьому запитувати ніхто й не збирався – бо ж закордонні «реформатори» за тридцять років добре знають, що, через свій менталітет, українці «схавають» мовчки все, що накаже влада. Бо пристосуванство під будь-яку владу – страшний біч жителів «незалежної».

Тому у нас «зелена влада», замість справжніх реформ українського села, й поміняла вивіски на сільрадах та створила «резервації» із абсолютно незрозумілими межами нових районів. Наприклад, створено гігантський Житомирський район і «малюків» на зразок Бердичівського чи Н.-Волинського.
Про ще одне завдання «децентралізації» вже говорилося у даній публікації вище – скупка скопом місцевої еліти (освітян, медиків, культуристів, бізнесменів, депутатів). Робиться все це шляхом створення «роздутих» штатів в апаратах управління новостворених «резервацій», на утримання яких виділяються величезні кошти, які мали б йти на вирішення нагальних проблем сільських громад та їхніх мешканців. У деяких «ОТГ-резерваціях» на зарплату чиновників витрачається до 90 відсотків бюджету! І це ще раз підтверджує вкрай низьку ефективність «зліплених» силоміць новоутворених ОТГ, які вже знову «реформатори» перейменували - на ТГ.

При цьому чим менше витрат на різний (з точки зору нинішнього сільського Зелівського чиновника-соросятка-поросятника) «непотріб», як то ремонт приміщень, доріг, благоустрій населених пунктів, на соціальну допомогу громадянам, то й коштів на підвищення зарплат численному штату дармоїдів-чиновників (які є, в основному, родичами депутатів місцевої ради) можна виділити ще більше.

Наприклад, нещодавно у Новогуйвинській ОТГ чи ТГ виник скандал з поганим харчуванням у закладах освіти. Місцеве керівництво про свої зарплати не забуло, а от з харчуванням дітей у них вийшло не дуже. Чи похизуватися у вишиванках на фотосесіях новогуйвинські чиновники змогли, а от вирішити проблему із оплатою місцевим людом послуг ЖКГ – руки не доходять.

Не будемо тут нагадувати дуже актуальну для сучасної України приказку, що вишиванка для нинішніх казнокрадів та авантюристів при владі стала своєрідним бронежилетом, що захищає їх від кримінальної відповідальності, а розберемося у ситуації, що виникла у Новогуйвинській ОТГ (чи ТГ, а можна просто – «резервації»), стосовно послуг ЖКГ, конфлікт навколо яких прогнозувався ще на стадії обговорення утворення цієї адміністративно-територіальної одиниці, і що було однією з вагомих причин, чому інші сільради не хотіли об’єднуватися під орудою селища Новогуйвинського. Проте, місцеві «зелені авантюристи» при владі та їхні прихвостні з тієї ж так званої «місцевої еліти» вже зліпили новогуйвинського «циклопа», нарізавши йому села аж до Глибочка. І ось що ми маємо там ще тільки-но на початку існування цієї «резервації».


З офіційного повідомлення:

Відбулася зустріч першого заступника селищного голови О.Паньківа з уповноваженими особами по багатоквартирних будинках смт. Озерне та смт. Новогуйвинське

14 травня 2021 року за ініціативи Першого заступника селищного голови Олега Богдановича Паньківа в Новогуйвинській селищній раді проведена зустріч уповноважених осіб багатоквартирних будинків смт. Озерне та смт. Новогуйвинське. Причиною зібрання стала складна ситуація в розрахунках за надані послуги з теплопостачання, неухильне зростання цін на енергоносії і на послуги з теплопостачання.

На цій зустрічі розглянута пропозиція щодо шляхів зменшення платежів за послуги з теплопостачання, а саме: перехід на індивідуальне (автономне) опалення.

Варто зауважити, що певна кількість (до 30%, - смт. Новогуйвинське; до15% - смт. Озерне) мешканців багатоквартирних будинків вже перейшли на автономне опалення. Учасники зустрічі обговорили і досвід інших громад, які реалізували проект переходу на автономне опалення багатоквартирних будинків.
Вирішили: провести загальні збори мешканців багатоквартирних будинків, на яких розглянути дану пропозицію та напрацювати шляхи реалізації.


А ось як висвітлюється ця пропозиція у листі жителів селища Озерного, яке входить до Новогуйвинської «резервації», до редакції газети «Сільське життя»:


Редакції газети «Сільське Життя»
від жителів селища ОзернеЗВЕРНЕННЯ

Звертаємося до Вас за допомогою. Керівництво Новогуйвинської ОТГ почало кампанію з відключення усіх будинків селища Озерне від централізованого опалення та переведення їх на автономне опалення.

У декількох будинках були проведені збори жителів з указаного приводу, на яких було заявлено, що якщо 51% жителів вирішить про перехід на індивідуальне опалення, то такий будинок буде від’єднаний від центрального теплопостачання.

Перед зборами активісти бігали по квартирах и збирали підписи за від’єднання від центрального теплопостачання. Але ще 51% бажаючих не знайшлось.
Після цього пішов пресинг, почали залякувати тим що, якщо не перейдемо на індивідуальне опалення, то вибухне будинок, та іншими казками. Особливо в цьому пре успіла старша будинку №8, К.М. (прізвище та ім’я скорочене –ред.) яка буквально пресує незгодних жителів.

Ми розуміємо, що індивідуальне опалення набагато зручніше та економніше, але де взяти кошти на його встановлення?

У селищі Озерне багато пенсіонерів, які отримують пенсію 2-3 тис. грн. При такій пенсії люди думають як вижити, а тут за попередніми розрахунками, на двокімнатну квартиру потрібно витратити не менше 60 тис. грн., а на трикімнатну - 80 тис. грн. Де людям взяти такі кошти?

Незрозуміло також звідкіля керівництво Новогуйвинської ОТГ взяло, що 51% жителів мають право вирішувати, як повинні опалюватися інші 49% квартир? Яке має право Новогуйвинська селищна рада залишити нас без опалення?

22.05.2021 р. З повагою жителі селища ОзернеЯк з’ясувала редакція газети «Сільське життя», мешканці селища Озерне мають рацію. Так, Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України № 169 від 26 липня 2019 року затверджено «ПОРЯДОК відключення споживачів від систем централізованого опалення та постачання гарячої води».

У цьому документі детально описується увесь процес відокремлення (відключення) квартири чи нежитлового приміщення від ЦО (центрального опалення) та ГВП (гарячого водопостачання) і дії його учасників – від селищної ради до власника квартири, проектанта, виконувача робіт та ін. Хто бажає, той може ознайомитися з ним в інтернеті.

А у ракурсі, що визначений листом жителів селища Озерне, варто звернути увагу на кілька пунктів третього розділу цього документа.

Так, пункт перший наголошує:

«Власники квартир та нежитлових приміщень багатоквартирного будинку, приєднаного до ЦО та ГВП, мають ПРАВО відокремити (відключити) свою квартиру чи нежитлове приміщення від ЦО та ГВП у разі, якщо на день набрання чинності Законом України «Про житлово-комунальні послуги» не менше як половина квартир та нежитлових приміщень цього будинку відокремлена (відключена) від ЦО та ГВП, та влаштувати систему індивідуального теплопостачання (опалення та/або гарячого водопостачання) у такій квартирі чи нежитловому приміщенні».

Тобто відокремлення (відключення) від ЦО та ГВП – це ПРАВО, а НЕ ОБОВ’ЯЗОК власника квартири: хочеш –відокремлюйся, а інших не заставляй, бо то має бути їхнім добровільним вибором. З цього приводу у пункті 13 сказано конкретно:

«Не допускається примусове відокремлення (відключення) від ЦО та ГВП власників квартир та нежитлових приміщень, приєднаних до ЦО та ГВП, у багатоквартирних будинках у разі відокремлення (відключення) від ЦО та ГВП інших власників квартир та нежитлових приміщень».

Жителям Озерного, як і інших населених пунктів Новогуйвинської ОТГ чи ТГ, варто знати й ще про пункт 8 вищеназваного Порядку:

«Відокремлення (відключення) квартири чи нежитлового приміщення від ЦО та ГВП здійснюється у міжопалювальний період не пізніше ніж 01 жовтня у спосіб, що не перешкоджає постачанню теплової енергії та гарячої води до інших квартир та нежитлових приміщень багатоквартирного будинку, приєднаних до ЦО та ГВП».

Отож, підводячи підсумки, можна сказати, що ніхто не може змусити жителів багатоповерхівок відокремлюватися (відключатися) від ЦО та ГВП, а хто хоче, той повинен зробити це так, щоб не перешкоджалося постачання теплової енергії та гарячої води до інших квартир – ні під час робіт з відокремлення, ні після цього.

А «локшина» про примусове відключення власників квартир – то байки для недолугих та тих, хто не передплачує газету «Сільське життя».

Петро ЗОЗУЛЯ

dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...