» » Як відновити мікрофлору кишечника без ліків


Як відновити мікрофлору кишечника без ліків

31-05-2021, 05:12
Переглядів 1145
Як відновити мікрофлору кишечника без ліків
У нашому кишечнику знаходяться мільйони бактерій, і не всі з них корисні. В результаті різних захворювань в мікрофлорі кишечника утворюються шкідливі мікроорганізми, які порушують його роботу і погіршують самопочуття.

Порушення мікрофлори може викликати не тільки неправильне харчування або прийом антибіотиків. Лікарі стверджують, що в результаті таких захворювань, як онкологія, астма, коліт, екзема, цукровий діабет і навіть розсіяний склероз, кишечник дає збій.

Якщо ви хочете, щоб проблема перестала вас турбувати, то обов'язково включіть в своє меню продукти, що містять клітковину, пектин - прекрасний субстрат для «хороших» бактерій. Він у великій кількості міститься в чорній смородині, буряках, яблуках, сливах, абрикосах, агрусі і гарбузі.

Підтримати мікрофлору кишечника допоможе квашена капуста. Вона містить безліч молочно-кислих бактерій, якими охоче ділиться зі шлунком і кишечником.
А брусниця і журавлина хороші і в квашеному, і в свіжому вигляді. Кисле середовище, яке створюють ягоди в кишечнику, згубне для патогенних мікроорганізмів. Крім того, в них величезна кількість пектину, який допомагає жити і розмножуватися «хорошим» бактеріям.

А от поціновувачам мучного і солодкого, особливо в період відновлення мікрофлори, доведеться накласти на них табу. Гастроентерологи застерігають, що саме поганим бактеріям, які заважають роботі кишечника, дуже подобаються булочки, печива і тістечка.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...