» » Новини Житомирського району


Новини Житомирського району

24-05-2021, 07:24
Переглядів 628
Новини Житомирського району
Хорошів

На території Дворищенського старостинського округу тривають роботи з благоустрою: прибрано парк в с. Дворище, упорядковано зону відпочинку біля водосховища.

Вітання з 80- річним ювілеєм прийняли жительки с.Дворище – Василенко Софія Миколаївна та Кейбіс Валентина Сергіївна. Бажаємо іменинницям довгих років життя!


Чуднів

До Чуднівської міської ради надійшло звернення від громадян села Стовпів про те, що земльні ділянки поза селом, які селяни використовують для випасання худоби, має намір використовувати агрофірма.

Для роз’яснення питання 17 травня Чуднівський міський голова Віталій Войтко зустрівся з жителями села Стовпів та здійснив об’їзд території пасовищ. У зустрічі взяв участь староста Стовпівського старостинського округу Ігор Перепелиця.

Для вирішення даного питання найближчим часом буде проведено зустріч та перемовини з керівництвом агропідприємства.


х х х х х х х

Начальник відділу освіти Чуднівської міської ради Володимир Кривоцюк провів нараду з керівниками закладів загальної середньої освіти. У роботі наради взяли участь головний бухгалтер відділу освіти Тетяна Яковенко, директор Чуднівського ІРЦ Олена Щебликіна, директор КУ ЧМЦПРПП Галина Жуковська, головні спеціалісти відділу освіти Наталія Паращенко, Наталія Совсімова.


Курне

17 травня 2021 року заступник начальника відділу надання соціальних послуг Пулинського підрозділу обласного центру зайнятості Людмила Лавренчук проінформувала суб’єктів пробації про види послуг, які надає центр зайнятості, зокрема про порядок реєстрації, перереєстрації та ведення обліку громадян, які шукають роботу і безробітних. Присутніх ознайомили про ряд наявних вакансій в районі та в межах області.

Попільня

Селищний голова погодив графік проведення засідань постійних комісій селищної ради у ході підготовки до 5 сесії селищної ради VIII скликання, яка відбудеться 27 травня 2021 року. Планується провести засідання постійних комісій: 24 травня 2020 року, 14 година, велика зала – засідання постійної комісії з питань бюджету та планування соціально-економічного розвитку, комунальної власності, будівництва та житлово-комунального господарства; 25 травня 2021 року, 10 година, велика зала – засідання постійної комісії з питань земельних відносин, екології, водних ресурсів та природокористування; 25 травня 2021 року, 14 година, велика зала – засідання постійної комісії з гуманітарних питань та законності.


Пулини

18 травня, в Міжнародний день музеїв, селищний голова Олександр Гаврилюк разом з начальником відділу гуманітарного Оленою Гузюк та головним спеціалістом Ларисою Громською завітали до художнього музею, аби привітати зберігача музейного фонду Олену Загацьку з професійним святом.

Того ж дня представники галузі культури та аматори Пулинської громади відвідали краєзнавчий музей у селі Великий Луг сусідньої Курненської громади.


Радомишль

15 - 17 травня в м. Радомишль пройшов Всеукраїнський турнір з футболу кубок "Радомишльська весна 2021" (вікова категорія 2010-2011 р.н.) у якому взяли участь десять команд з різних міст.


Нова Борова


Відповідно до ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» 28 травня 2021 року о 10:00 годині в Новоборівському будинку культури відбудеться шоста сесія VIІІ скликання.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...