» » Місцеві пани курочать все, що хочуть


Місцеві пани курочать все, що хочуть

22-05-2021, 06:42
Переглядів 1152
Місцеві пани курочать все, що хочуть
«21 квітня до відділу поліції №1 Житомирського райуправління надійшло повідомлення про те, що у с. Пряжеві невідомі розкопують екскаватором річку Гуйву. Під час перевірки інформація підтвердилась, а відтак нині поліцейські розслідують усі обставини.

На місці події, куди виїхала слідчо-оперативна група, поліцейські застали працюючий у водоймі екскаватор. Ним керував 38-річний киянин, який не став пояснювати своїх дій.

Зафіксовані поліцейськими на місці події обставини свідчили про спробу місцевого жителя поглибити та розширити водойму до побудованого ним раніше пірсу неподалік свого будинку.

«Такі роботи вимагають попередніх експертних досліджень щодо впливу запланованих змін на навколишнє середовище та зроблених на підставі них висновків про можливість чи заборону їх ведення. Відтак нині за вказаним фактом слідчі відкрили кримінальне провадження. Попередня правова кваліфікація - ч. 1 ст. 240 (Порушення правил охорони або використання надр) КК України», - повідомили в поліції.

До речі, біля підвісного мосту та набережної в житомирському парку Гагаріна розташований приватний будинок, який має пірс та огорожу, яка закриває доступ до прибережної смуги. Власником цього скандального будинку на березі річки Тетерів є Володимир Недільський, який з 2006 по 2010 роки був заступником начальника, а потім начальником управління ДАІ УМВС в Житомирській області.

dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...