» » "Україну" роздирають на шматки


"Україну" роздирають на шматки

22-05-2021, 06:31
Переглядів 618
"Україну" роздирають на шматки
17 травня під Головним управлінням держгеокадастру в Житомирі протестували жителі Черняхівського району, які вимагали дозволити їм розпаювати землі комунального сільськогосподарського підприємства "Україна-Черняхів-1".

Про це Суспільному розповів організатор акції протесту Богдан Максимчук. За його словами, землю комунального сільськогосподарського підприємства мають отримати більше трьохсот місцевих пайовиків – це люди, які працювали на цьому підприємстві.

Але протестувальники кажуть, що в обласному держгеокадастрі скасували акти постійного користування земельними ділянками.

"Незважаючи на те, що комунальне сільськогосподарське підприємство вже почало роздержавлення і розпаювання пайовикам та членам колективу", – сказав Максимчук.

Учасниця акції протесту Галина Дорошенко каже, що обурена скасуваннями актів постійного користування земельними ділянками. "Обіцяли дати цю землю, а як настав момент, то її віддали тим людям, які навіть тут не зареєстровані", – розповіла вона.

Після 30-хвилинного протесту під приміщенням обласного держгеокадастру, люди зайшли до кабінету виконуючого обов’язків керівника. Протестувальники вимагали у Олександра Смолянюка скасувати попередній наказ щодо актів постійного користування земельними ділянками, щоб процес приватизації можна було продовжити.

Згодом керівник держгеокадастру дав доручення підлеглим підготувати наказ на скасування попереднього наказу.

"Я хочу, щоб вивчили законність на скасування актів постійного користування цими земельними ділянками. Якщо там дійсно допущені якісь помилки, то чи можливо прийняти новий наказ на скасування", – сказав під час акції протесту Олександр Смолянюк.

За повідомленням Суспільного


Від редакції. Людей зрозуміти можна - вони хочуть отримати хоча б якусь частку з колись могутнього і зразково-показового сільгосппідприємства, яке було навчально-дослідним господарством Житомирського національного агроекологічного університету (в радянські часи - Житомирський сільгоспінститут). Тут велася значна робота щодо виведення нових сортів культур, напрацьовувалися нові технології сучасного аграрного виробництва, готувалися висококваліфіковані кадри. Воно так і називалося - учбове господарство "Україна".

Але зараз, коли сільське господарство в сучасній Україні, порівняно з Радянською Україною,"ледь дише", то й це підприємство виявилося непотрібним українській державі. І, розуміючи, що все закінчиться елементарним "дерибаном" земель та майна, черняхівці вирішили хоча б щось "урвати" й собі.

Варто зазначити, що цього ж дня Зеленський провів через Верховну Раду рішення, яке остаточно відкриває розпродаж українських земель - останнього багатства України. Але протестуючі селяни щодо цього не висловили свого негативного ставлення. "Своя сорочка ближча до тіла" - ось основне гасло українського селянина. Від цього й усі біди. Мовчали, коли шахраї при владі, за вказівками з Еуропи та США, знищили могутню ракетно-ядерну зброю, що дісталася від Радянського Союзу, мовчали, коли знищували колгоспи, мовчали, коли знищувалися сільради та створювалися ОТГ- резервації, мовчать й зараз.

Слава Україні?
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...