» » Білий господар замість НАТО та вакцин привіз Зелі "гарбуза"


Білий господар замість НАТО та вакцин привіз Зелі "гарбуза"

17-05-2021, 09:18
Переглядів 488
Білий господар замість НАТО  та вакцин привіз Зелі "гарбуза"
Як тільки це цілує халяви американського господаря київська влада, а той все одно не виправдовує сподівань «справжніх патріотів» при владі («зелених клоунів») на «всіляку підтримку багатовікових еуроустремлінь» українського народу, який вже замордований мерзотниками-можновладцями так, що йому глибоко начхати на все те, що робиться у Києві.

Скільки було галасу від Зельки Бонапарта про зустріч у Вашингтоні з Трампом, про перший телефонний дзвінок Байдена, про звільнення Донбасу та Криму, про вступ до НАТО (вже 30 років вступаємо), але з усього виходив «пшик» і президент-бездар лише доводив свою повну безпорадність та зраду своїх передвиборчих обіцянок.

І от днями СТАЛОСЯ - вся нинішня українська олігархічно-нацистсько-бандерівська пропаганда (зокрема, телеканали 1+1, ICTV, UA:Суспільне, Прямий тощо) надривали пупи від вереску про майбутній приїзд з Вашингтона високого представника від Господаря – державного секретаря США Ентоні Блінкена. На плантацію рабів мав приїхати з ревізією сам Білий Господар…
Білий господар замість НАТО  та вакцин привіз Зелі "гарбуза"

І от приїхав. І щось Мазури-Фроляки з провладних телеканалів не дуже раділи після цього. І правильно, бо Зеля знову отримав облизня і, кажуть, знову опинився у великому трансі. Після цього його посли «великої сімки» навіть повезли на Донбас, щоб трохи розвіявся…

То ж, які наслідки від приїзду Блінкена для України, яка страждає від бездарів, злодіїв та шахраїв при владі ось вже тридцять років?


Перший візит до Києва нового глави Держдепу США вийшов дуже сумнівним не тільки для України, але і для всіх інших американських сателітів в Східній Європі.

Держсекретар Ентоні Блінкен продемонстрував нову тактику Вашингтона: максимізація прибутку від своїх підопічних при мінімізації витрат на їх утримання. Україні, Прибалтиці та іншим «шавкам» Вашингтона доведеться надалі «стримувати» Росію, не сподіваючись на американську допомогу у відповідь.

Якщо відкинути словесне лушпиння американського емісара про неухильну підтримку суверенітету, незалежності і територіальної цілісності України, то Київ від візиту держсекретаря США не отримав практично НІЧОГО.

Всі дипломатичні завдання, які українське керівництво думало виконати за допомогою візиту Блінкена, залишилися невиконаними.

По-перше, високий гість ні слова не сказав про готовність Америки прийти на допомогу Україні в разі війни з Росією. Вся тема принципової підтримки «незалежно-залежної» України в боротьбі з «російською агресією» звелася до фрази держсекретаря, що США «вивчать питання» поставки додаткових озброєнь в українську армію.

Перед зустріччю глава МЗС України необережно обмовився, що буде просити американського колегу про ці постачання. Тобто слова глави Держдепу насправді означають: так-так, вивчимо питання, відв'яжіться!

По-друге, особливого розчулення з приводу обраної Києвом «правильного боку історії» не прозвучало. Держсекретар США нітрохи не вражений українським шляхом «реформ», а все більше критикував.

За словами Блінкена, перед Україною зараз стоять два виклики: зовнішній і внутрішній. Зовнішній, ясна річ, Росія. Але є ще і «загроза зсередини - це корупція, олігархи та інші особи, які ставлять свої інтереси вище інтересів українського народу».

Питається, навіщо таке говорити під час поїздки, яка була піднесена як акт підтримки України, а до того два місяці верещати, що Росія сконцентрувала війська на кордоні і ось-ось нападе? Дуже просто. Щоб зняти з себе зобов'язання.

Якщо ви як крали при Януковичі, так і крадете, а при цьому не можете показати «історію успіху» після 7 років «європейського вибору», то і особливого морального права чогось там пред'являти і вимагати від Сполучених Штатів у вас немає. Для початку навчіться слухати, що вам говорять, і виконувати в точності все, що велить вам наше посольство. А то ось ви звільнили главу «Нафтогазу». А Сполучені Штати вам дозволяли?

По-третє, ніяких обіцянок зробити Україну членом НАТО дано не було. Гірше того, що прилетіла до Києва разом з шефом старий-новий куратор України Вікторія Нуланд (та що роздавала печеньки на Майдані), і за словами одного з учасників зустрічі з американцями в Верховній раді, веліла «не педалювати» тему вступу країни в НАТО.

«Відповідний сигнал від Нуланд - по НАТО тему не педалюйте (тобто – не наполягайте), займайтеся реформами, вивіска вам нічого не дасть», - передав журналістам учасник зустрічі.

Вивіска?! Тобто для чиновників Держдепу членство країни в НАТО - це всього лише престижний статус формальних союзників Вашингтона, а не та обставина, що США зобов'язані виступити на стороні союзника у війні з агресором згідно 5 статті Статуту Північноатлантичного альянсу.

Чи не зобов'язані і не виступлять. «Вивіска вам нічого не дасть».

Така постановка питання - відро холодної води не тільки для України, але і для країн, які вже входять в НАТО і випромінюють упевненість, що США, виконуючи свої формальні зобов'язання, стануть воювати за них з ядерною наддержавою. На практиці завдання США полягає в тому, щоб мінімізувати свої витрати на підтримку цих країн. Прибуток, що отримується від їх політики, максимізувати, а свою підтримку звести до ритуальних заклинань про солідарність.
Нехай Україна, Польща і країни Прибалтики і далі вносять свою лепту в «стримування» Росії. Американці продовжать використовувати підконтрольні їм режими на кордоні з Росією як козир у великій геополітичній грі з Москвою, але це не означає, що самим антиросійським режимам від участі в чужій грі щось перепаде.

Подібні взаємини неможливо називати не тільки союзом, але навіть васальної залежності. Бо ж у сеньйора теж є зобов'язання по відношенню до васала.
Підхід же, який Вашингтон продемонстрував у ставленні до сателітів у Східній Європі, називається кабала. Ви будете робити те, що нам потрібно, і не отримаєте взамін нічого, крім риторичних вигуків «Америка повернулася» і «Путін - вбивця». Якщо станете питати: а де більш істотна підтримка, то у нас до вас знайдуться зустрічні питання. Якщо надумаєте проводити власну політику, вам швидко нагадають, на кого ви працюєте.

Країни Балтії, Румунія, Україна та інші, звичайно, мріяли зовсім про інше, коли продавали свій суверенітет США. Невипадково східноєвропейські політики десятиліттями до місця і не до місця згадують про план Маршалла, який існував після Другої світової війни для розтрощеної Німеччини. «Україні потрібен план Маршалла», «Європі для виходу з кризи після пандемії потрібен план Маршалла» та інше в такому дусі.

Для сателітів Америки план Маршалла - це символ казкового збагачення, який компенсує підпорядкування США. Уже дало Західній Європі після Другої світової, а тепер може дати і Східній Європі.

Тільки не дає. Уже 30 років минуло, а так і не проллялася над «Новою Європою» тропічна злива з доларів.

НАТО в цьому сенсі - той же план Маршалла, тільки в сфері не економіки, а безпеки. США може спровокувати Росію на війну, але воювати за американців будуть інші, а провокатору залишиться тільки споживати плоди перемоги. Така їхня позиція – власна вигода, перш за все.

І реальність вже така, що американського васала знищать в найпершу чергу, і воювати за нього ніхто не буде. Тому що самогубство підопічних на вівтарі «стримування» Росії відповідає інтересам США, а ось воювати або мстити за них – це вже для Вашингтона неприпустимі витрати.

"Ні зброї, ні грошей, ні вакцини. Навіть візит президента США Байдена до Києва до ладу не пообіцяв. Ось такі підсумки приїзду Блінкена. Зате вони нас підтримують. Але ви там не розслабляйтеся - боріться з корупцією, - каже Держсекретар. Чому НАБУ, САП і НАЗК, яких в Києві настворювали за командою того ж Вашингтона за 7 років її не побороли, маючи ще й свій Антикорупційний суд, і підтримку США, - не зрозуміло", - пише журналіст Денис Іванеско.

Ось такий цинізм американці демонструють всі 30 років «незалежності» України. Одне знищення української ракетно-ядерної зброї (третьої тоді за потужністю в світі) у 90-х роках чого варте. Але українці вперто демонструють, що наступати постійно на одній й ті ж «граблі» - це їхня національна звичка. І америкоси цим користуються. Вони ж знають, що їм варто скупити лише нашу владну верхівку, а народ завжди мовчатиме – менталітет такий. І роби з Україною, що хочеш. Вірніше, все, що тобі вигідно.

І візит єврея Блінкена до єврея Зеленського – це такий собі єврейський «бончок» і нічого більше. Слава Україні?


За повідомленням інтернет-сайтів

Тарас СРІБЛЯСТИЙP.S. У ході візиту до Києва Блінкен зустрівся ще з одним американським підлабузником – головним христопродавцем з порошенкової кишенькової «церкви турецького попа» Епіфанієм, якого теж проінструктував щодо його подальших дій щодо посилення розколу істинного православ’я в Україні.

То ж, як бачимо, штучно створена америкосами ПЦУ повністю підпорядкована та підконтрольна іудеям, які мріють стати єдиною пануючою релігією в світі. І приїзд єврея Блінкена та продовження євреєм Зеленським ганебних справ Пороха-мерзотника щодо нападок на УПЦ – є цьому підтвердженням.
Будьмо пильними! Бережімо істинну православну віру!
ПЕРЕВАЖНА БІЛЬШІСТЬ СВІТОВИХ ЗМІ ОПУБЛІКУВАЛИ МАТЕРІАЛИ ПРО НЕЗАКОННЕ ЗАКРИТТЯ ТЕЛЕКАНАЛІВ "112 УКРАЇНА", NEWSONE І ZIK, А ТАКОЖ ПРО САНКЦІЇ ПРОТИ ОПОЗИЦІЙНИХ ДЕПУТАТІВ МЕДВЕДЧУКА І КОЗАКА

За три місяці від моменту початку репресій президентом України Володимиром Зеленським та його командою проти опозиційних політиків - голови політради "Опозиційної платформи - За життя" Віктора Медведчука, його колеги з партії Тараса Козака, а також закриття телеканалів "112 Україна", NewsOne і ZiK практично всі світові ЗМІ опублікували матеріали про незаконні дії української влади.

Всього за період з 2 лютого по 2 травня опублікували 16 378 публікацій на цю тему. З них тільки 1334 матеріали були спрямовані на підтримку дій Зеленського.

Таким чином, автори 91,8% публікацій мають іншу точку зору, з яких 5 867 матеріалів – підтримують Медведчука і телеканали, різко критикують дії Зеленського і РНБО, і 9 177 – інформаційно-нейтральні публікації.

Серед іншого, в цих статтях також висвітлювалося питання неправомірності та незаконності дій української влади і самого президента Зеленського щодо введення санкцій проти української опозиції. А закриття телеканалів називали прямим порушенням свободи слова і преси в Україні, таким чином Зеленський домігся запровадження в Україні жорсткої цензури і перекрив доступ населення до альтернативного погляду на ключові події в країні. Самі санкції в цих джерелах називали інструментом боротьби з опозицією і пов'язували з бажанням Зеленського відновити свій рейтинг, який стрімко падає. Зарубіжні видання пов'язували ці кроки президента та його оточення з впливом Вашингтона (в американських та європейських ЗМІ це розцінювали як бажання Зеленського здобути прихильність президента США Джо Байдена). Крім того, останнім часом дедалі частіше стали з'являтися публікації, які називають режим Зеленського "авторитаризмом і диктатурою".
Білий господар замість НАТО  та вакцин привіз Зелі "гарбуза"

ua.112ua.tv
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...