» » Новини Житомирського району


Новини Житомирського району

6-04-2021, 12:51
Переглядів 73
Новини Житомирського району
Брусилів

24 березня 2021 року вібулася 7 сесія 8 скликання Брусилівської селищної ради. На розгляд сесії були винесені наступні питання: про продовження строку на припинення діяльності Ставищенської сільської ради Брусилівського району Житомирської області, про дострокове припинення Контракту та звільнення директора Ставищенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Брусилівської селищної ради, про припинення діяльності юридичної особи Відділ соціальної, сімейної, молодіжної політики та охорони здоров’я Брусилівської селищної ради шляхом ліквідації, про затвердження Положення про відділ соціального захисту населення Брусилівської селищної ради. Всього було розглянуто 60 питань.


Чуднів

30 березня Чуднівський міський голова Віталій Войтко провів нараду щодо ліквідації самовільно утвореного сміттєзвалища у селі Будичани та самовільно завезеного сміття зі Львова.

Очільник громади звернувся до власника приміщень бувшого цегельного заводу із запитанням про те, хто їм надав дозвіл для завезення сміття зі Львова та з вимогою у найкоротший термін ліквідувати дане сміттєзвалище, на що Олександр Расюк відповів, що їм ніхто ніяких дозволів, у тому числі Чуднівська міська рада, не надавав.

Всіх присутніх власник ТОВ «Сортіндустрія» запевнив, що до 3 квітня 2021 року включно сміття буде вивезено з приміщень колишнього цегельного заводу та з території села Будичани.

х х х х х х х х

Протягом 29 березня на території Чуднівської громади зареєстровано 13 нових лабораторно підтверджених випадків.

Всього по громаді: захворіло- 1583 осіб, одужало – 1466 осіб, померло -12 осіб (район - 23).

Станом на 30.03.2021р. у Чуднівській лікарні зайнято хворими на COVID-19 71 ліжко (Чуднівської, Вільшанської та Краснопільської громад), з них 36 – жителі Чуднівської міської ради.


Романів

26 березня відбулося пленарне засідання сесії Романівської селищної ради. У роботі сесії взяли участь 24 депутати, на розгляд було винесено 75 питань порядку денного. Депутати затвердили звіти про виконання бюджетів колишніх сільських, селищних рад, що ввійшли до складу Романівської селищної ради, за 2020 рік. Також було внесено зміни до бюджету Романівської селищної територіальної громади на 2021 рік.


Курне

24 березня відбулась робоча нарада членів Робочої групи з розробки Стратегії розвитку Курненської сільської ради на період 2021-2027р.р.


Любар

26 березня відбулася сесія Любарської селищної ради. Порядок денний складався із 53 питань (24 бюджетні питання/29 питань агропромислового комплексу), також було розглянуто питання «Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку Любарської селищної ради на 2021 рік.


х х х х х х х х

20 та 27 березня жителі с. Глезне (52 та 34 особи) займалися упорядкуванням дороги Глезне-Борушківці та території біля сільського кладовища. Зібрались небайдужі, активні жителі села, які хочуть бачити свій населений пункт охайним і квітучим.

В результаті було заготовлено 40 м³ дров для потреб дошкільного навчального закладу та 5 м³ - для сільського будинку культури.


Попільня

29 березня 2021 року в Попільні на базі комунального підприємства «Попільнянська лікарня» запрацювало відділення для надання допомоги хворим на коронавірусну хворобу. У зв`язку з цим відбулася зустріч Попільнянського селищного голови Можарівського О.О. з керівництвом КНП «Попільнянська лікарня» та КНП «Попільнянський центр ПМСД».


Пулини

30 березня проведено земельний аукціон з продажу права оренди земельної ділянки площею 0,25 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.
Розмір річної орендної плати складає 144971 грн.


Радомишль

Станом на 29.03.2021 року по Радомишльській громаді виявлено випадків захворювання на COVID-19 – 50. Всього під наглядом сімейних лікарів перебуває 158 хворих на COVID-19.

Загальна кількість підтверджених випадків по Радомишльській громаді в цілому станом на 29.03.2021р. з захворювання на COVID-19 – 936 осіб, з них: 10 – летальних.

158 – хворіють, із них перебувають у Радомишльській лікарні – 37, м. Коростишів - 5.

х х х х х х х х

З 29.03.2021 року в АЗПСМ м. Радомишль розпочато вакцинацію вакциною КОВІШИЛД від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Перед проведенням вакцинації, лікар оглядає пацієнта, вимірює артеріальний тиск, температуру, сатурацію.

Станом на 16 годину 29.03.2021 року щеплено 10 чоловік. Після проведення вакцинації пацієнти знаходяться в амбулаторії під наглядом сімейного лікаря протягом 30 хвилин.


Високе

25 березня начальник служби у справах дітей Зоя Максимчук у співпраці із працівниками ювінальної превенції Житомирського відділення поліції та вчителів Високівської гімназії провели ряд профілактичних бесід з учнями, які систематично порушують правила поведінки, та їх батьками.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...