» » Ще одну лікарню зробили ковідною


Ще одну лікарню зробили ковідною

5-04-2021, 10:17
Переглядів 71
Ще одну лікарню зробили ковідною
Пологове відділення Попільнянської центральної районної лікарні перепрофілювали під інфекційне, розгорнувши 40 ліжок для пацієнтів, хворих на коронавірус.
"Під час реконструкції ми зробили і відгородили так звану "червоно-зелену зону". Маємо окремий вхід і вихід для пацієнтів. Єдине – у нас киснева станція може вмістити тільки 30 балонів, але вони в нас постійно заповнені", – каже очільниця лікарні Лідія Березіна.


На реконструкцію відділення зібрали більше пів мільйона гривень – допомогли в цьому жителі громади. Лідія Березіна каже, що за рахунок цих грошей вони придбали засоби індивідуального захисту, розхідні матеріали і медикаменти, яких вистачить для забезпечення роботи на певний період. Реконструйоване відділення розраховане на 40 пацієнтів.

"Відділення повністю готове приймати хворих на коронавірус, – каже лікар-анестезіолог Попільнянської лікарні Євгеній Хрущ. – Є забезпечення централізованою подачею кисню: облаштовано 34 кисневих точки, ще 6 точок є в реанімаційному відділенні, є 4 концентратори кисню. Маємо два апарати штучної вентиляції легень, два кардіомонітори, пульсоксиметри і глюкометри. Всі палати вже готові".

Поки що лікарня не приймає хворих на коронавірус - спрацювала на випередження. Потрібно ще вирішити фінансові питання.

Якщо Міністерство охорони здоров'я погодить включення Попільнянської лікарні до списку медзакладів, які надають допомогу хворим на коронавірус, а Національна служба здоров'я забезпечить фінансування, Попільнянська лікарня одразу буде готова прийняти пацієнтів. dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...