» » Cесія Новогуйвинської селищної ради


Cесія Новогуйвинської селищної ради

4-04-2021, 06:24
Переглядів 159
Cесія  Новогуйвинської селищної ради
25 березня 2021 року злагоджено та конструктивно відбулося позачергове засідання 6 сесії 8 скликання Новогуйвинської селищної ради під керівництвом секретаря селищної ради Віктора Дєньги. Згідно з затвердженим порядком денним на позачерговому засіданні було розглянуто 5 питань.

Основним питанням, для вирішення якого зібрались депутати, було питання прийняття прав засновника та майна позашкільних закладів освіти: «Житомирська районна станція юних натуралістів», «Житомирський районний центр дитячої та юнацької творчості» та «Центр допризовної підготовки та військово-патріотичного виховання» та внесення змін до бюджету Новогуйвинської селищної ради з метою отримання субвенції з районного бюджету для виплати заробітної плати з нарахуваннями працівникам цих закладів за січень-березень поточного року.

За зверненням Собка Т. Д., генерального директора комунального некомерційного підприємства «Житомирська багатопрофільна опорна лікарня» Новогуйвинської селищної ради, до порядку денного було включено питання «Про співфінансування проекту на 2022 рік». Прийняття такого рішення дасть можливість на умовах співфінансування з селищного бюджету отримати у 2022 році кошти з державного фонду регіонального розвитку на виконання інвестиційного проекту.

Окрім того, розглядалося питання «Про безоплатне прийняття прав засновника та майна» (позашкільних закладів), та питання «Про співфінансування проекту на 2022 рік».

Зазначені проекти рішень були одноголосно підтримані депутатами селищної ради.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...