» » Діти в Оліївці - в зоні уваги


Діти в Оліївці - в зоні уваги

31-03-2021, 07:15
Переглядів 109
Діти в Оліївці - в зоні уваги
23 березня, відбулось виїзне засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Оліївської сільської ради.

Під час засідання були розглянуті питання про стан утримання та виховання 7 дітей із 3 сімей, які взяті на облік у службі у справах дітей Оліївської сільської ради, як такі, що перебувають у складних життєвих обставинах у зв’язку з невиконанням батьками своїх обов’язків. Дані діти проживають на території Новопільського старостинського округу.

Участь у засіданні комісії взяли старости Оліївської громади та керівники Новопільського ліцею, де навчаються діти з даних сімей.

З метою попередження дитячої бездоглядності, були запрошені батьки із двох різних сімей для проведення з ними профілактичної роботи.

Члени комісії попередили батьків про відповідальність, яку вони нестимуть у разі невиконання ними своїх обов’язків, а також про можливі наслідки безвідповідального батьківства.

Варто зазначити, що окремим батькам було дано певний термін для підвищення свого батьківського потенціалу та покращення умов проживання дітей.
До того ж були затверджені індивідуальні плани соціального захисту дітей, які опинились у складних життєвих обставинах.

Кожне дитяче питання, яке розглядалось на засіданні комісії, не залишило байдужим нікого з присутніх.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...