» » Новини Житомирського району


Новини Житомирського району

30-03-2021, 10:31
Переглядів 80
Новини Житомирського району

Хорошів

22 березня проведено засідання оперативного штабу щодо запобігання поширенню випадків захворюваності на COVID на території Хорошівської селищної ради. У зв’язку із збільшенням кількості хворих на території громади, розглядалось питання посилення карантинних обмежень під час роботи кооперативного недільного ринку в смт Хорошів та дотримання протиепідемічних заходів власниками магазинів, що здійснюють торгівлю продуктами, насінням та засобами гігієни.


Чуднів

У селі Будичани було виявлено несанкціоноване звалище сміття. Було зафіксовано наявність понад 40 т побутових та промислових відходів, серед якого виявили й платіжні документи з м. Львова.

23 березня у Будичанах біля сміттєзвалища зібралися занепокоєні даними обставинами місцеві жителі, які чекали пояснення та подальших дій від органів влади.

Заступник міського голови Ірина Кухар та секретар міської ради Олена Яременко доповіли про те, що правоохоронними органами розпочато досудове розслідування, а екологічною інспекцією здійснено відбір трьох проб ґрунтів для проведення розрахунку розмірів шкоди заподіяної довкіллю. Директора підприємства, на території якого виявили тверді побутові відходи, притягнуто до адміністративної відповідальності.

За результатами зустрічі для недопущення таємного, самовільного завезення відходів направлено лист до Чуднівського відділення поліції про встановлення чергування на території колишнього цегельного заводу, працівникам КП «Благоустрій» доручено перекопати дорогу до сміттєзвалища.

х х х х х х х х

23 березня для освітлення вулиць Чуднівської громади було передано 40 енергозберігаючих світлодіодних ламп потужністю 30 Вт, а нещодавно було передано ще 100 таких ламп. Такий подарунок для жителів громади зробило приватне підприємство «Ельпласт-Полісся».


Романів

17 березня у ході підготовки до чергової сесії, відбулися засідання постійних комісій селищної ради на яких були розглянуті питання, що виносяться на розгляд 7 сесії селищної ради - постійної комісії з питань бюджету і комунальної власності (голова Капінус О.Г.), а 19 березня відбулося спільне засідання постійних комісій з гуманітарних питань (голова Серт І.В.) та з питань законності, Регламенту та депутатської етики ( голова Лесько Д.О.).


Любар

19 березня відбулося чергове засідання виконкому Любарської селищної ради.

Перед початком засідання слово надали головному лікарю КНП "Любарська лікарня" Рудніцькому Я.Л., який повідомив про стан епідеміологічної ситуації в Любарській селищній територіальній громаді. Від початку березня в громаді зафіксовано 48 випадків зараження на коронавірус. Кожного дня кількість звернень до лікарні помітно збільшується. Головний лікар вкотре наголосив про важливість дотримання карантинних обмежень для попередження масової захворюваності громадян. Досвід сусідніх громад наразі показує, що тенденція до збільшення кількості хворих з кожним днем лише збільшується. Як підтвердження цього, зараз місцева лікарня вимушена приймати хворих на коронавірус з Бердичева, адже вільних місць для хворих там уже не вистачає. Тож варто всім дотримуватися карантинних обмежень, так як Житомирська область надалі залишається в «червоній» зоні.


Миропіль

Мешканці громади та Миропільська селищна рада висловлюють щиру подяку працівникам комунальних служб за нелегку, але надважливу для життя громади працю!

Особливу подяку жителі сіл Печанівка та Паволочка висловлюють на адресу Колесник Валентини та Тимбуровської Олени за розчищення і впорядкування території сіл, а також кладовищ.


Попільня

Відповідно до заяв мешканців селища та акту обстеження зелених насаджень, проводяться роботи по ліквідації ряду дерев по вулиці Фомічова, які визнані аварійними та становлять загрозу життю і майну мешканців. Роботи виконує ПП «Лісо-Дар». Тут же працівники КП «Гарант» та працівники з благоустрою Попільнянської селищної ради проводять оперативне прибирання та вивезення обрізаного гілля та дерев.

Зрізана деревина буде використана для опалення дошкільних навчальних закладів селища Попільні.


Пулини

18 березня у смт Пулини (вул. Шевченка) за сприяння селищної ради ліквідовано стихійне сміттєзвалище, яке нещодавно там з’явилося.

Напередодні працівники відділу містобудування, архітектури ЖКГ, земельних відносин та інвестиційної діяльності провели об’їзд території селища, де виявили стихійне сміттєзвалище і кілька куп гілля.

«Ми провели роботу з вивезення гілля та ліквідації сміттєзвалища. Пакети зі сміттям, пляшки та всякого непотребу, що накопичувалося, було вивезено два причепи», - зазначає головний спеціаліст з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та цивільного захисту Василь Костриця.


Радомишль

Станом на 22.03.2021 року по Радомишльській громаді виявлено випадків захворювання на COVID-19 – 30. Всього під наглядом сімейних лікарів перебуває 131 хворий. Загальна кількість підтверджених випадків по Радомишльській ОТГ в цілому станом на 22.03.2021 з захворювання на COVID-19 – 824 особи, з них: 9 – летальних, 684 – одужали, 131 – хворіють, з них перебувають на стаціонарному лікуванні – 53 ( 47 - Радомишльська лікарня, 5 - Коростишівська лікарня).


Нова Борова

На виконання Програми поводження з безпритульними тваринами на території Новоборівської селищної територіальної громади, виділено кошти на проведення стерилізації безпритульних тварин.

16 березня КП «Центр захисту тварин Житомирської міської ради» на замовлення Новоборівського ЖКП здійснено відлов безпритульних собак на території смт Нова Борова. Даних тварин доставлено в пункт тимчасового утримання в м. Житомир, проведено оперативне втручання із стерилізації та кастрації і щеплення від сказу. 19 березня 2021 року тварин повернено в ареал перебування та відлову.


Потіївка

Нещодавно начальник Радомишльського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області підполковник внутрішньої служби Тетяна Нестерчук зустрілася з начальником служби у справах дітей Потіївської сільської ради Альоною Костюченко та представниками відділу соціального захисту населення Потіївської сільської ради, який очолює Наталія Залєвська з метою обговорення поглиблення співпраці з зазначеними відділами.

Під час зустрічі були намічені спільні дії уповноваженого органу з питань пробації та відділів Потіївської сільської ради у сфері вирішення криміногенних потреб суб’єктів пробації.


dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...