» » Місць у лікарнях вже не вистачає!!!


Місць у лікарнях вже не вистачає!!!

30-03-2021, 10:14
Переглядів 101
Місць у лікарнях вже не вистачає!!!
За інформацією директора КНП «Лікарня» Пулинської селищної ради Павла Гуменюка, з 22 березня в лікарні розпочало працювати ковідне відділення.

Лікарня була включена до переліку лікарень з надання медичної допомоги хворим на COVID-19. Ковідне відділення облаштовано на першому поверсі лікарні, де раніше було терапевтичне відділення, та розраховане на 50 ліжок. Для прийняття хворих визначено окремий вхід. У самому відділенні передбачено чисту та брудну зони. Розгорнуто палату інтенсивної терапії. Лікарня забезпечена деззасобами, антисептиками.

КНП «Лікарня» буде надавати медичну допомогу пацієнтам згідно визначеного маршруту швидкої допомоги – це Новоград-Волинський та Пулинський райони. Медичний персонал лікарні готовий для роботи в ковідному відділенні.

Єдина проблема, яка сьогодні є в Житомирській області – брак кисню – зазначив директор закладу Павло Гуменюк. В медзакладі на даний час вистачає кисню, але при великій завантаженості відділення може бути потреба у додатковому кисню. Станом на 23 березня у відділенні на лікуванні перебуває 20 пацієнтів.

Також Любарська лікарня вимушена приймати хворих на коронавірус з Бердичева, адже вільних місць для хворих там уже не вистачає.

То ж, бережіть себе і своїх близьких!!! Дотримуйтеся правил безпеки!

dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...