» » Відбулася сесія Новогуйвинської ради


Відбулася сесія Новогуйвинської ради

22-03-2021, 06:56
Переглядів 178
Відбулася сесія Новогуйвинської ради
16 березня 2021 року під головуванням Новогуйвинського селищного голови Сергія Крутія, відбулося пленарне засідання 5 сесії Новогуйвинської селищної ради 8 скликання.

На розгляд 5 сесії було внесено та розглянуто більше 150 питань.

В результаті роботи сесії депутатський корпус затвердив ряд Програм соціально-культурної, освітньої спрямованості та Положень, що стосуються діяльності селищної ради, а також було затверджено внесення змін до статутів дошкільних навчальних закладів та закладів освіти Новогуйвинської селищної ради.

Також затверджено Гурківську В.Б. на посаду старости, яка буде здійснювати свої повноваження на території сіл Вертокиївка, Городище і Іванківці.

Кандидатуру на посаду старости смт. Озерне гр. Вівденко О.О. депутатами підтримано не було. Питання призначення старости по даному населеному пункту буде розглянуто на черговій сесії.

Окрім того, депутатами підтримано більшу частину земельних питань, які стосуються затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу безоплатно у власність земельних ділянок громадянам, які проживають на території Новогуйвинської селищної ради; затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадян; затвердження детальних планів територій та надання дозволів на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадян.

Окрім того, депутатами Новогуйвинської селищної ради було внесено зміни до Регламенту щодо проведення пленарних засідань сесій в режимі відеоконференцій.

Також депутатом Мудренок Н.М. з голосу було внесено проект рішення «Про затвердження Положення про помічника – консультанта депутата Новогуйвинської селищної ради восьмого скликання» та опису посвідчення помічника-консультанта депутата селищної ради. Даний проект депутати підтримали одноголосно.

dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...