» » Працівники райдержадміністрацій, які знищили свої райони, тепер і самі звільнені


Працівники райдержадміністрацій, які знищили свої райони, тепер і самі звільнені

3-02-2021, 13:34
Переглядів 662
Працівники райдержадміністрацій, які знищили  свої райони, тепер і самі звільнені
Уряд перерозподілив частину бюджетних призначень, а саме 879 млн. грн., передбачених у державному бюджеті за загальнодержавними видатками Міністерству фінансів для забезпечення окремих видатків, пов’язаних з ліквідацією районів. Про це 26 січня повідомила пресслужба Міністерства фінансів.

«Розподіл частини бюджетних призначень здійснено за єдиними підходами з урахуванням середньомісячної заробітної плати для райдержадміністрацій, врахованої на 2021 рік, та кількісних показників, наданих облдержадміністраціям за встановленими постановою Уряду формами. Йдеться про кількість працівників, які попереджені про вивільнення, яким необхідно виплатити вихідну допомогу та які отримають грошову компенсацію за невикористані відпустки», - йдеться у повідомленні.

Передані обласним державним адміністраціям кошти спрямовані на виплату працівникам районних державних адміністрацій, що реорганізуються: заробітної плати, що складається з посадового окладу, надбавки за ранг і вислугу років; вихідної допомоги; грошової компенсації за невикористані відпустки працівникам, які вивільняються.

Все це нагадує приказку про Мавра, який виконав свою роботу, і тепер нікому потрібен. Чи про баранів, яких завели на забій - такі українські реалії.

У додатку до відповідного розпорядження Кабміну зазначається, що Житомирська облдержадміністрація отримає 46 млн. 863,1 тис. грн., з яких 38 млн. 412,4 тис. грн. – на оплату праці.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...