» » Вшанували пам'ять геніального радянського конструктора


Вшанували пам'ять геніального радянського конструктора

13-01-2021, 13:12
Переглядів 143
Вшанували пам'ять геніального радянського конструктора
12 січня, голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко спільно зі своїм заступником Віктором Градівським, а також за участю першого заступника голови Житомирської обласної ради Олега Дзюбенка, представників Житомирської міської ради, вищих навчальник закладів міста, громадськості та ЗМІ вшанували видатного космічного конструктора Сергія Павловича Корольова з нагоди 114-ї річниці від його дня народження.

Учасники заходу поклали квіти до пам’ятника видатному житомирянину та до погруддя вченого біля Музею космонавтики імені С.П. Корольова.

“Наш спільний обов’язок — зберігати пам’ять про наших видатних земляків. Серед них – і Сергій Корольов — геніальний вчений у галузі ракетобудування, основоположник практичної космонавтики. Саме він сконструював перший штучний супутник Землі та перший космічний корабель, чим викарбував своє ім’я на світовій арені”, — зазначив Віталій Бунечко під час урочистостей.

Також голова Житомирської ОДА наголосив, що обласна влада буде і у подальшому докладати максимум зусиль, розвиваючи Житомирщину у туристичному напрямку, аби кожен міг познайомитися з нашим славетним краєм та його видатними особистостями.

Вшанували пам'ять геніального радянського конструктора
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...