» » ООН: лише США та їхня “колонія” Україна - за героїзацію нацизму


ООН: лише США та їхня “колонія” Україна - за героїзацію нацизму

12-01-2021, 18:56
Переглядів 128
ООН: лише США та їхня “колонія” Україна - за героїзацію нацизму
Генеральна асамблея ООН на засіданні 16 грудня прийняла російський проект резолюції про боротьбу з героїзацією нацизму, який був схвалений комітетом Генасамблеї в листопаді. За документ проголосували 130 країн, США та Україна традиційно висловилися проти. 51 держава, побоюючись виступати проти свого господаря у Вашингтоні, включаючи Австрію, Бельгію, Болгарію, Естонію, Францію, і Туреччину, утрималися.

У документі висловлено глибоку стурбованість з приводу героїзації в будь-якій формі нацистського руху, неонацизму і колишніх членів організації "Ваффен СС" - в тому числі сумнозвісної дивізії СС “Галиччина”. Йдеться про оголошення або спроб оголосити членів зазначеної організації та тих, хто співпрацював з нацистським рухом і скоїв військові злочини, учасниками національно-визвольних рухів - що й відбувається в Україні.

Автори документа стривожені спробами і випадками осквернення або руйнування пам'ятників, споруджених на честь тих, хто боровся проти нацизму в роки Другої світової війни, а також незаконної ексгумації або перенесення їх останків - що й відбувається в Україні та Житомирі.

У резолюції також передана стурбованість Генасамблеї з приводу використання інформаційних технологій, інтернету і соціальних мереж неонацистськими групами для поширення ідей ненависті і вербування нових членів в різних країнах.

Генеральна Асамблея ООН рекомендувала вжити належні конкретні заходи, щоб запобігти перегляду підсумків Другої світової війни і заперечення злочинів проти людяності та воєнних злочинів, скоєних під час Другої світової війни.

Ганьба мерзотникам, які прославляють нацистських прислужників!
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...