» » Давай “реформи”: узгодимо все потім!


Давай “реформи”: узгодимо все потім!

12-01-2021, 18:48
Переглядів 125
Давай “реформи”: узгодимо все потім!
Світ вже більше не дивується тому, шо відбувається в Україні, бо чудово розуміє, що вона лише сліпо виконує всі вказівки з американського посольства та з офісу міжнародного авантюриста Сороса.

Тому, коли “зелена влада”, як вірна продовжувачка усіх ганебних справ антинародного кривавого режиму Порошенка, у час війни та страшної пандемії коронавірусу провела чергову “реформу” з “децентралізації” - розумні люди лише покрутили пальцем біля скроні і ще раз переконалися: крах цієї американської колонії, поділеної на “удільні князівства”, неминучий.

Ще одним підтвердженням цьому є останні рішення київської влади, які запізнилися, як мінімум, на шість років - ще з тієї пори, коли й було проголошено курс на “децентралізацію”. Як і рішення про правонаступництво, як і десятки змін до законодавства про “децентралізацію”, як і балаканина про префектів тощо.

Лише 16 грудня уряд затвердив Порядок здійснення заходів щодо утворення та реорганізації районних державних адміністрацій, а також правонаступництва майна, прав та обов'язків районних державних адміністрацій, що припиняються.

Водночас Уряд прийняв розпорядження, яким реорганізував та утворив 119 районних державних адміністрацій.

"Наступні кроки - подання Кабінетом Міністрів кандидатур на посади голів РДА та призначення їх Президентом України. На наступних засіданнях Уряд визначить структуру та чисельність працівників райдержадміністрацій. Після цього необхідно буде якнайшвидше сформувати новий склад РДА, які мають забезпечити взаємодію з новообраними районними радами та спільно вирішувати нагальні завдання", - прокоментував заступник Міністра розвитку громад та територій В'ячеслав Негода.

За його словами, новосформовані районні державні адміністрації керуватимуться у своїй діяльності чинним (ще старим) законом "Про місцеві державні адміністрації", поки Верховна Рада ще тільки-но розпочне довгий процес розгляду нового законопроекту, який підготував Мінрегіон у співпраці з профільним парламентським Комітетом та іншими учасниками реформи і який невідомо ще коли буде прийнятий.

Варто зазначити, що курс на утворення “резервацій” був проголошений ще у 2015 році, нові райони, без узгодження з місцевими громадами, примусово з Києва було утворені у 2020 році (затверджено території 1469 територіальних громад та утворено 136 нових районів), місцеві вибори до нових “децентралізованих” рад відбулися 25 жовтня, нові місцеві ради розпочали роботу у листопаді-грудні, нові адміністративно-теріторіальні утворення функціонувати з 1 січня 2021 року, а Верховна Рада України лише днями отримала проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про місцеві державні адміністрації" та деяких інших законодавчих актів України щодо реформування територіальної організації виконавчої влади в Україні" № 4298. Тобто діяльність нових РДА залишається неврегульованою.

І, звичайно ж, не могли київські “соросята” та інші порошенківські “поросята” не узгодити цей крок зі своїм міні-господарем - “цивілізованою” Європою: документ отримав експертний висновок Центру експертизи доброго врядування Департаменту демократії та врядування Генерального директорату II (Генеральний секретаріат Ради Європи).

І хто ще сумнівається, що “реформа” з “децентралізації” в американській колонії завершиться провалом? Для простого люду - звичайно.

Як, до речі, і тисячі інших “реформ” в Україні, які у роки “незалежності” також закінчилися крахом, бо були розроблені без врахування української специфіки, а з “урахуванням світового досвіду”, “євроустремлінь” українського народу та на шляху до “євроінтеграції”.

Варто нагадати, що у омріяному нашими “свідомими патріотами” (вирощеними спеціально для темних справ на гроші закордонних фондів) Євросоюзі, членством у якому авантюристи при владі нас манять, мов цапа морквою, проблем породилося вже стільки, що навіть така заможна держава як Великобританія, вже офіційно вийшла з цього “райського куща”. Хто буде наступним - побачимо вже згодом.

То ж лише проплачені авантюристи можуть закликати нас жити за європейськими цінностями, де геї, лесбіянки та зміна статі стали найвищими отими цінностями, а також запроваджувати оці “реформи”, створювати оті “резервації”, у яких колись американські гицелі знищили корінне населення Північної Америки.
Слава Україні? Соросятам-поросятам слава? Чи слава народу, який мовчки зносить усі знущання над собою протягом трьох десятиріч так званої “незалежності”?


Богдан СТРІХА
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...