» » Новорічні “подарунки” від “зеленої влади”


Новорічні “подарунки” від “зеленої влади”

12-01-2021, 18:37
Переглядів 122
Новорічні “подарунки” від “зеленої влади”
Національна комісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), затвердила підвищення тарифів на розподіл газу з 1 січня 2021 року: в середньому ціни зростуть на 80%.

Таке рішення було ухвалене на засіданні регулятора у грудні 2020 року.

Зокрема, тариф “Київоблгазу” зросте з 0,81 грн. до 1,55 грн. за кубометр (без ПДВ), “Київгазу” – з 0,28 грн. до 0,32 грн., “Одесагазу” – з 0,79 грн. до 0,89 грн., “Полтавагазу” – з 1,09 грн. до 2,07 грн., “Херсонгазу” – з 0,94 грн. до 1,8 грн., “Луганськгазу” – з 0,92 грн. до 1,13 грн. за кубометр.

Для АТ «Оператор газорозподільної системи «Житомиргаз» встановили тариф на послуги розподілу природного газу у розмірі 1,68 грн. на 1 м куб. на місяць (без ПДВ). Такий тариф почав діяти з 1 січня 2021 року.

Про це йдеться у постанові Нацкомісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг №2769 «Про встановлення тарифу на послуги розподілу природного газу для АТ «Житомиргаз» від 30 грудня 2020 року, оприлюдненій на сайті регулятора.

«Установити АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ОПЕРАТОР ГАЗОРОЗПОДІЛЬНОЇ СИСТЕМИ «ЖИТОМИРГАЗ»:тариф на послуги розподілу природного газу – у розмірі 1,68 грн за 1 куб. м на місяць (без урахування ПДВ); структуру тарифу на послуги розподілу природного газу згідно з додатком», - йдеться у постанові НКРЕКП.


х х х х х х х

ТОВ "Житомиргаз Збут" також піднімає ціну на газ на 12%. У січні 2021 року куб газу коштуватиме 9,91 грн. У грудні ціна була 8,89 грн. за кубометр палива.
Про це повідомила пресслужба компанії:

"Ціна блакитного палива для жителів Житомирської області у січні 2021 року становитиме 9,916320 грн. за кубометр, що дорівнює 0,93638 грн/кВт*ГОД".
У "Житомиргаз Збут" наголосили, що продаж газу в Україні відбувається непрозоро:

Нажаль, можливості придбання українського газу за ринковими цінами штучно обмежені. Адже продаж ресурсу, який видобувається державними компаніями, відбувається непрозоро".


х х х х х х х

Уряд схвалив постанову, якою, зокрема, було подовжено строк дії Положення про покладення спеціальних обов'язків на учасників ринку електричної енергії для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку електричної енергії (ПСО).

Відповідно, зазначеною постановою визначено єдину фіксовану ціну на електричну енергію для побутових споживачів - 1,68 грн/кВт год. Фактично, тариф для населення до 31.03.2021 збережено на поточному рівні (не враховуючи пільгову ціну за перші 100 кВт год/міс).

Поряд з тим Міненерго спільно з НКРЕКП та іншими учасниками ринку електричної енергії протягом наступного місяця планує напрацювати удосконалений сценарій фінансового збалансування ринку електричної енергії у 2021 році, на підставі якого Уряду буде запропонована оновлена редакція ПСО.

Відповідно до зростання цін на газ та електроенергію, автоматично зростають ціни на опалення та воду.

Слава Україні! Американській колонії слава! Слава великому народу України, що мовчить, мов бидло у стійлі, поки авантюристи при владі добивають його різними "реформами", що збагачують лише олігархів, і ведуть цю державу до самознищення.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...