» » ГОЛОВИНСЬКЕ УЧИЛИЩЕ: ТІЛЬКИ ВПЕРЕД


ГОЛОВИНСЬКЕ УЧИЛИЩЕ: ТІЛЬКИ ВПЕРЕД

6-01-2021, 16:10
Переглядів 228
ГОЛОВИНСЬКЕ УЧИЛИЩЕ: ТІЛЬКИ ВПЕРЕД
Щойно ми зустріли Новий рік і продовжуємо насолоджуватись новорічно-різдвяними святами. Проте життя і відповідно робота не стоїть на місці. Не стоїть на місці і Черняхівщина, а робить впевнені кроки в своєму поступальному соціально-економічному розвитку, що ми вже бачили на прикладі навчальних закладів, які знаходяться на теренах громади.

5 січня із робочим візитом до навчально-практичного центру експлуатації та обслуговування дорожньо-будівельних машин Головинського вищого професійного училища нерудних технологій завітав представник ТОВ "ЕТС "Volvo Україна", який провів практичні заняття з викладачами та майстрами виробничого навчання закладу освіти на екскаваторі Volvo 180 та навантажувачі SDLG. Тренер відповів на питання, що виникли в ході зустрічі та надав необхідні рекомендації щодо експлуатації та обслуговування спецтехніки.

Слід нагадати, що вищезазначений центр урочисто було відкрито при навчальному закладі 18 грудня, за участі бізнесменів і високопосадовців обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів. Центр створений за кошти субвенції з державного бюджету, співфінансування з обласного бюджету та за сприяння ТОВ «ЕТС», офіційного представника VOLVO CE в Україні. Загальна вартість центру 3 млн.520 тис. гривень.
ГОЛОВИНСЬКЕ УЧИЛИЩЕ: ТІЛЬКИ ВПЕРЕД

Юрій МАЛАШЕВИЧ
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...