» » У Станишівському “удільному князівстві”: “князь” - той же, “бояри” - нові, “воєводи” - в.о.


У Станишівському “удільному князівстві”: “князь” - той же, “бояри” - нові, “воєводи” - в.о.

26-11-2020, 12:04
Переглядів 486
У Станишівському “удільному князівстві”:  “князь” - той же, “бояри” - нові, “воєводи” - в.о.
19 листопада 2020 року відбулося засідання першої сесії 8-го скликання Станишівської сільської ради. Засідання першої сесії відкрив голова Станишівської сільської ТВК Іванчук Ю.А., який повідомив про підсумки виборів Станишівського сільського голови і депутатів Станишівської сільської ради та відповідно визнання їх повноважень.

Згідно протоколів і постанов комісії було обрано 26 депутатів Станишівської сільської ради та Станишівського сільського голову Ю.Матвійчука. Після вручення посвідчень сільському голові та депутатам сільської ради, право проведення першої сесії було надано сільському голові.

За підсумками таємного голосування секретарем Станишівської сільської ради було обрано Катерину Клименко. Наступним рішенням було прийнято внести змін до структури виконавчого апарату Станишівської сільської ради.

Шляхом відкритого голосування було затверджено на посади заступників сільського голови Олександра Цьмоха та Сергія Уницького.

Також було покладено обов’язки старост на таких осіб: Ткачука В.М. (Зарічани), Костенко А.В. (Піски), Безшкуру О.С. (Лука), Бочковську Г.М. (Ліщин), Любченко Г.І. (Туровець), Лисецьку О.П. (Іванків), Карбовського В.Б. (Миролюбівка), Бовсунівську Н.Ф. (Кодня), до моменту створення старостинських округів.

Депутати встановили умови оплати праці сільському голові та в період відсутності сільського голови, секретарю ради. Яку зарплату встановили депутати цим посадовцям - на сайті не оприлюднюється. Мабуть, керівництво Станишівської сільради вважає, що знати про це жителям ОТГ не варто.

Слідуючим прийнятим рішенням було затвердження складу постійних комісій, обрання голів постійних комісій, затверджено склад та обрано голів даних комісій.

Про те, як буде ліквідовано витік фекалій на каналізації у Пісках, чи коли буде пристойний вигляд на занедбаному стадіоні у Зарічанах, чи коли буде поновлено пам’ятник Герою Радянського Союзу Павлу Литвинову при дорозі біля повороту до Пісок, чи буде організована належним чином притодія коронавірусу - новообрана влада Станишівського “удільного князівства” це також не повідомляє.

Редакція газети “Сільське життя” й надалі триматиме діяльність цього утворення у зоні постійної уваги. Бо ж можна припустити, що тут, мабуть, доречна приказка: “Дерибан, дерибан - комусь грошей барабан!” - не марно ж бухгалтерів там спіймано на крадіжці сотень тисяч гривень?
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...