» » ТОВ "АГРОСТЕМ" СЬОГОДНІ


ТОВ "АГРОСТЕМ" СЬОГОДНІ

18-11-2020, 08:11
Переглядів 157
ТОВ "АГРОСТЕМ" СЬОГОДНІ
Черняхівський район - один із найбільших за площею сільськогосподарських земель у Житомирський області. Історія нашого мальовничого краю сягає XVI сторіччя. Але головній його здобуток - це люди, що живуть та працюють тут, перш за все піклуються про його непросту в обробітку землю.

Сьогодні хочу розповісти про одне з сільгосппідприємств, яке вже більше cеми років працює на теренах Черняхівщини, - Товариство з обмеженою відповідальністю "Агростем", яке є яскравим прикладом успішного здійснення аграрного інвестиційного проекту.

Вдалося поспілкуватися з головою правління ТОВ "Агростем" - Юрієм Володимировичем Крижанівським. Доволі цікаво було поговорити із вченим агрономом, відзначеним Почесною грамотою Міністерства аграрної політики України, Подякою прем`єр - міністра України за вагомий особистий внесок у забезпечення сільськогосподарського виробництва, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм.

Усе своє життя Юрій Крижанівський присвятив сільському господарству. Почав трудову діяльність 1985 року головним агрономом у колгоспі ім. Енгельса в Київській області. Очолював Згурівську районну державну насіннєву інспекцію, пройшов шлях від головного агронома до начальника районного управління сільського господарства та заступника голови Згурівської РДА. Має досвід роботи також і в комерційних структурах: очолював регіональне управління ТОВ "Агропродінвест" ДП "Новофастівське" у Вінницькій області. Недарма був занесений на дошку пошани Вінницької області.

Ось що нам вдалось від нього довідатись.

ТОВ "Агростем" - сучасне підприємство, розміщене в селі Щеніїв. Господарство входить до складу "Агрейн Менеджмент лтд" - холдингу, який володіє 15 сільськогосподарськими підприємствами по всій Україні, а також трейдинговою та логістичною компаніями. Основний вид діяльності - вирощування зернових і технічних культур, зокрема, пшениці, ячменю, гірчиці, рапсу, соняшнику та кукурудзи. Господарство використовує сучасну високоефективну сільськогосподарську техніку та застосовує новітні технології.

Земельний банк товариства - 7000 га орної землі, із них у нашому районі - 4500 га. Підприємство працює на території, Бежівської сільської ради, Високівської ОТГ Черняхівського району, Оліївської ОТГ - Житомирського, на Коростишівщині й Малинщині. Із 7300 га засіяної озимої пшениці в районі - 4500 га належить ТОВ "Агростем". У штаті господарства працюють 80 чоловік. Середня заробітна плата - 10 000 грн.

Особливу увагу підприємство приділяє фінансуванню соціальних напрямків у місцевих громадах. У пріоритеті завжди діти. Придбання канцелярських товарів школярам, новорічних подарунків, фінансування пришкільних таборів, ремонти в школах, садочках, будинках культури, встановлення дитячих майданчиків - у першу чергу фінансуються такі потреби.

Товариство не обходить стороною воїнів АТО, ветеранів Другої світової. Щорічно виділяє кошти на ремонт доріг, ніколи не відмовляє сільським головам у проханні надати техніку для розчищення снігу, прибирання сміттєзвалищ, вивезення піску на кладовища. За 2019 рік надало благодійної допомоги понад 500 тис.грн., сплатило 2,5 млн. грн. податків. 23 липня на полі поблизу Городища працювали 11 комбайнів, 50 автомашин для перевезення зерна.

У цьому році на обмолоті озимої пшениці трудилися більше 150 робітників - ТОВ "Агростем". Ще в історії району такої урожайності, як 60 ц з 1 га, не було, це точно.

Сільгосппідприємство тісно співпрацює зі службою зайнятості. Так, за період його існування укомплектовано понад 250 вакансій, поданих роботодавцем.

Систематично працівники господарства за направленням служби зайнятості проходять підвищення кваліфікації за напрямком "Безпечні методи роботи у сільському господарстві".

Агроформування "АГРОСТЕМ" є одним з найбільших в районі і його співпраця з сільськими громадами може служити прикладом для інших інвесторів.

Юрій МАЛАШЕВИЧ
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...