» » Під час пандемії вдвічі зменшилася кількість пасажирів приміських автобусів


Під час пандемії вдвічі зменшилася кількість пасажирів приміських автобусів

17-11-2020, 23:43
Переглядів 192
Під час пандемії вдвічі зменшилася кількість пасажирів приміських автобусів
У Житомирі після переходу до "червоної" зони карантину вдвічі зменшилася кількість пасажирів, які їздять приміськими автобусами з автостанції №2.

Про це Суспільному розповіла директорка Житомирської автостанції №2 Катерина Шмідт. За її словами, працівники автостанції контролюють дотримання карантинних обмежень:


"Ми постійно в гучномовець озвучуємо, що треба бути у масках та дотримуватися дистанції як у приміщенні автостанції, так і в автобусах. Є такі люди, які навіть агресивно ставляться, коли ми кажемо одягнути маску. Але в більшості випадків люди норм дотримуються".

Катерина Шмідт каже, що деякі перевізники через зменшення кількості пасажирів скорочують кількість рейсів:

"Все курсує, але є обмеження - лише сидячі місця, стоячих немає. Інколи людей взагалі немає і перевізник може скоротити цей рейс, і не поїхати. Раніше у нас перевозилося 1800 пасажирів, а зараз 800-900, до тисячі".

Водій Анатолій Ріль працює на маршруті №115. Чоловік каже, що пасажирів їздить менше, але кількість рейсів на його маршруті не скорочували:

"Менше людей їздить, не дозволено, щоб їхали стоячи, нас за це штрафують. У моєму автобусі одночасно може їхати 30 людей, бо 30 сидячих місць. Всі заходять у масках, може хтось позаду і скине маску, коли я не бачу, а так, то я зауваження роблю".

Як бачимо, люди вже розуміють, що під час пандемії коронавірусу краще обмежити будь-яке пересування та спілкування, а тому намагаються більше бути вдома. Тим більше, що вже все більше стає відомо не лише про страшний перебіг хвороби COVID-19, а й про умови лікування в лікарнях, де не вистачає медиків. Не говорячи вже ситуацію біля лабораторій, куди направляють тих, у кого є підозра на коронавірус: скупчення людей, антисанітарія, мат, хамство. І все це потрібно витримати у 6-годинній черзі, інакше, без висновків лабораторії, у лікарню не покладуть - лікуйся як хочеш.

І це при тому, що пік пандемії ще не настав. А що буде згодом? То ж бережіть себе і своїх близьких! Підступна хвороба очікує на легковажних! Надівайте маски і вимагайте цього від інших!

За повідомленням Суспільного

dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...