» » Про квіти, томатний та картопляний соки


Про квіти, томатний та картопляний соки

17-11-2020, 23:09
Переглядів 106
Про квіти, томатний та картопляний соки
Томатний сік від серцево-судинних хвороб

Японські вчені Токійського медичного і стоматологічного університету вирішили дослідити вплив томатного соку на організм.

Вони створили групу з 297 жінок і 184 чоловіків, яка протягом одного року вживала томатний сік в необмежених кількостях.

"Наскільки нам відомо, наша робота є першим дослідженням, що вивчає вплив вживання томатів або томатних продуктів на ризик розвитку серцево-судинних захворювань протягом року і в широкому віковому діапазоні", - стверджують вчені.

Підсумкові результати експерименту показали, що у 94 випробовуваних з гіпертонією знизився кров'яний тиск, а у 125 учасників зменшився рівень поганого холестерину. Вчені прийшли до висновку, що вживання томатного соку позитивно позначається на серцево-судинній системі людини.


Їстівні квіти, які корисні для лікування

Настурції. Настурції є кулінарним фаворитом завдяки яскравим кольорам і унікальному пікантному смаку. Вони гострі і злегка пряні, що робить їх прекрасним доповненням до салатів, а також до тортів і випічки. Крім того, вони також містять різні мінерали, а також корисні для здоров'я сполуки з антиоксидантною і протизапальною дією, що робить їх цінним доповненням до будь-якої страви.

Календула. Прекрасну їстівну квітку календули часто описують як пряну і гостру. Це робить їх довгоочікуваним доповненням до рецептів супів, пасти і страв з рису, а також до масел і салатів. Календула також відома як "шафран для бідняків", так як її пелюстки надають чудовий жовтий відтінок супів, паст і яєчні.

Гвоздика. Пелюстки гвоздики на подив солодкі і делікатно ароматні, їх можна замочувати у вині, цукерках або використовувати в якості прикраси для тортів і випічки. Відомі своїм лагідним запахом гвоздики або мускатного горіха, пелюстки гвоздики також використовуються для додання кольору салату.

Ромашка. Квітки ромашки, найбільш відомі своєю здатністю знижувати тривожність і покращувати якість сну, мають злегка солодкуватий землистий смак, який вони легко надають продуктам, з яких вони готуються.

Про квіти, томатний та картопляний соки


Лікувальні властивості соку картоплі

Соком картоплі можна лікувати певні захворювання.

З картоплі можна зробити сік, який буде містити багато корисних речовин: калій, магній, фосфор і різні вітаміни. Про це розповіла дієтолог Маргарита Корольова.

"Сиру картоплю використовують в народній медицині для регенерації ран, наприклад, після опіків, для омолодження організму, тому що має в складі антиоксиданти, що дозволяє підтримувати красу і зволоженість шкіри. Сік сирої картоплі використовують для стимуляції роботи кишечника і зниження кислотності шлункового соку у людей, які мають підвищену кислотність, виразкові хвороби. Також для лікування ЛОР-органів, для лікування верхніх відділів травного тракту ", - повідомила дієтолог.

Важливо, де картопля виросла - в яких ґрунтах, чим удобрювали, поливали, що використовували при вирощуванні. У складі можуть бути нітрати. Самі по собі вони не шкідливі, але при зберіганні картоплі і в організмі людини вони можуть перетворитися в нітрити і нітрозаміни , які дають канцерогенний ефект.

Кількість нітритів збільшується при зберіганні картоплі, особливо в умовах високих температур від 5 градусів і вище. Щоб нітрити не накопичувалися, картоплю треба зберігати в холодильнику, а також треба ретельно зрізати шкірку.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...