» » Віце-прем’єр відвідав бронетанковий завод


Віце-прем’єр відвідав бронетанковий завод

17-11-2020, 15:18
Переглядів 194
Віце-прем’єр  відвідав бронетанковий завод
Зараз на державному рівні визначається майбутня структура оборонної промисловості та підприємства, на базі яких створюватиметься нова модель оборонно-промислового комплексу.

Про це 6 листопада зазначив Віце-прем'єр-міністр України - Міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський, перебуваючи з робочою поїздкою на Житомирщині. Разом із головою Житомирської ОДА Віталієм Бунечком ознайомилися з роботою бронетанкового заводу, що зараз входить до складу ДК "Укроборонпром" та має стратегічну важливість для української держави.

"ДП "Житомирський бронетанковий завод", який розташований у селищі Новогуйвинському, має стати частиною холдингової компанії "Оборонні системи України", яка буде створена в ході реформи оборонно-промислового комплексу держави", - зазначив Олег Уруський.

Державне підприємство займається виготовленням, глибокою модернізацією та капітальним ремонтом бойової і спеціальної техніки різних модифікацій: БМП, БРЕМ, БМД, а також машин на їх базі. Підприємство є одним із провідних в Україні, що здійснює капітальний ремонт та складальне виробництво гусеничної бронетехніки.

Як розповів очільник Житомирського бронетанкового заводу Олексій Жуковець, не дивлячись на спад ринку гусеничної бронетехніки, підприємство має гарні перспективи щодо отримання замовлень на капітальний ремонт та модернізацію БМП, БМД та інших моделей бойової техніки, які широко використовуються Збройними Силами України та мають попит за кордоном. А як реалізуються ці задуми і що з того вийде - побачимо.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...