» » Ціна на газ у колоніальній Україні знову зросла


Ціна на газ у колоніальній Україні знову зросла

3-11-2020, 12:24
Переглядів 406
Ціна на газ у колоніальній Україні знову зросла
У листопаді 2020 року "Нафтогаз" встановив ціну на природний газ для населення на рівні 6,33 гривень за кубічний метр з ПДВ та без урахування вартості розподілу (доставки). У порівнянні з жовтнем вартість блакитного палива зросла майже на 35%.

До цього "Нафтогаз" різко підвищив ціни на газ для населення в серпні – вересні. А ось у жовтні – ціна газу не змінилася. Про це свідчать дані на сайті "Нафтогазу".

Ціна на газ для виробників тепла в жовтні зросла на чверть.

У листопаді у межах місячного контракту ціна на газ зростає до 6,33 гривень за кубометр, у межах річного контракту становитиме 6,45 гривні за кубометр. Якщо ви підключили тариф "Річний" у попередні місяці, то ви продовжуєте платити за газ за ціною того періоду. Наприклад, до 31 жовтня включно можна перейти на річний контракт за ціною 5,24 грн. за кубометр.

Зміни цін на газ в листопаді обумовлені, в першу чергу, сезонним фактором і збільшенням гуртової ціни на блакитне паливо,– пояснюють у "Нафтогазі". Тільки нам від цього не легше.

Згадується як нещодавно тодішній президент України Порошенко хвалився перед своїм господарем у Вашингтоні віце-президентом США Байденом, що він тоді домігся підняття тарифів на 100%, коли Міжнародний валютний фонд (ще одна удавка на шиї українців) вимагав підняття лише(?!) на 75%.

А як цього разу? Американський господар задоволений станом справ у своїй колонії?
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...