» » В Озерне прилітав “чорний тюльпан” - літак з тілами загиблих під Чугуєвом курсантів


В Озерне прилітав “чорний тюльпан” - літак з тілами загиблих під Чугуєвом курсантів

9-10-2020, 23:06
Переглядів 112
В Озерне прилітав “чорний тюльпан” - літак  з тілами  загиблих під Чугуєвом курсантів
6 жовтня близько 16.30 в Озерне прибув літак з тілами загиблих під Чугуєвом курсантів, серед яких Дмитро Студінський з Озерного та Богдан Матвійчук з Новограда-Волинського.


Про це з Озерного телефоном повідомив кореспондент Суспільне.Житомир Сергій Богінський. І в Озерному, і в Новограді-Волинському на літак чекали ще зранку. Нагадаємо, тіла загиблих під Чугуєвом курсантів додому доставляють два літаки, які вилетіли із того ж місця, звідки АН-26 вилітав у свій останній рейс. Літаки доставляють загиблих до їх областей, звідки потім автомобілями везуть до рідних населених пунктів. Зі слів Сергія Богінського, загиблого курсанта Дмитра Студінського повезуть ховати у село Схоморохи. 7 жовтня об 11.00 в тамтешній церкві відбулося прощання з Дмитром. На 11.30 заплановано мітинг вшанування його пам'яті.

Автомобіль з тілом загиблого курсанта Богдана Матвійчука виїхав до Новограда-Волинського. Кореспондентка Суспільне.Житомир Аліна Домбровська телефоном з Новограда-Волинського повідомила, що у Новограді біля в'їзду в місто Богдана чекали його земляки, які утворили живий коридор. Прощання з Богданом відбулося 7 жовтня у Новоград-Волинському гарнізонному будинку офіцерів о 12.30.

Раніше Суспільне.Житомир повідомляло, що в авіакатастрофі на Харківщині загинули два курсанти з Житомирщини і що 6 жовтня на Житомирщині попрощаються із загиблими в авіакатастрофі на Харківщині курсантами.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...