» » Стандарти НАТО українській армії - "до спини"


Стандарти НАТО українській армії - "до спини"

8-09-2020, 12:36
Переглядів 130
Стандарти  НАТО українській армії - "до спини"
У ході досудового розслідування встановлено, що командир взводу зв’язку однієї з військових частин Житомирського гарнізону вимагав неправомірну вигоду у розмірі 10 000 грн від співслужбовця, який переводився до іншого місця служби. За цю суму обвинувачений обіцяв не створювати штучних перешкод у підписанні обхідного листа та акту прийому передачі посади, а також надання доповіді командуванню частини про відсутність недоліків щодо стану майна відповідної служби.

31.08.2020 військовою прокуратурою Центрального регіону України обвинувальний акт щодо вказаної військової посадової особи скеровано до Богунського районного суду м. Житомира. Санкція ч. 3 ст. 368 ККУ передбачає обвинуваченому покарання у виді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Моральний стан особового складу Збройних сил України викликає занепокоєння. Так, 1 вересня застрелився курсант Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова, на місці події була знайдена передсмертна записка.

Як відомо, у лютому 2020 у душовій кабіні гуртожитку військової частини в Житомирі знайшли повішеним 25-річного солдата-контрактника.


dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...