» » Нардеп Лерос жорстко розкритикував Зеленського


Нардеп Лерос жорстко розкритикував Зеленського

7-09-2020, 08:43
Переглядів 120
Нардеп Лерос жорстко розкритикував Зеленського
1 вересня народний депутат від “Слуги народу” Лео Герос, виступаючи у Верховній Раді, відповів на слова президента Володимира Зеленського про те, що лише "мікроби" в їхній політсилі розгойдують скандали. За словами нардепа, Зеленський сам заразив країну мікробами. Також Лерос звинуватив главу держави в продажності олігархам.

Ось що він сказав конкретно:Шановні народні депутати, багато хто з вас вважає, що мій виступ буде присвячений спаленому моєму автомобілю в п'ятницю, але я зекономлю ваш час, цю тему я піднімати не буде. Я хочу лише сказати, що виклик я приймаю та нікому це не пробачу. Мені очевидно, що країна рухається у прірву. У нас досі не з'явилося ніякої державної стратегії, бодай якогось плану на майбутнє. Соромно, але єдиним стратегічним документом, який може пояснити, куди рухається Україна, це доводиться вважати програму Президента Зеленського на сайті ЦВК.

Давайте підведемо підсумки, чим країна мрій під назвою "Зробимо їх разом" відрізняється від сумної реальності "Україна – це ти". Замість обіцяного зняття недоторканності з Президента, депутатів та суддів недоторканними зробили тільки депутатів опозиції. Обіцянки жодних корочок та телефонного права, виявилося, що не стосується керівництва Офісу Президента України, яке користується номерами прикриття для своїх приватних авто. А саме Єрмак телефоном роздає вказівки, на кого відкривати справи, на кого закривати, кого призначати на державні посади та кого звільняти. Судова гілка влади так і стала прислужником Президента навіть у рейдерському захопленні НАБУ.

Зеленський декларував: "Здача національних інтересів не може бути предметом жодних перемовин". Сьогодні це звучить як знущання, коли Офіс Президента очолює пан Єрмак – агент ГРУ Російської Федерації, який через Кравчука та Фокіна тестує заплановану зраду. Боротьба з кумівством закінчилась ледве не в перший день призначення "кварталівця" Баканова Головою СБУ, який протекцію Зеленського під контроль тіньову економіку, очолив незаконний обіг спирту, наркотиків, контрабанду, торгівлю з ОРДЛО, рекет та рейдерство бізнесу.

Процитую Зеленського: "Органи правопорядку повинні припинити займатися економічним тиском на бізнес. СБУ не буде займатися економічними злочинами". Виявляється, буде, якщо це вигідно.

На додачу Президент призначив сестру своєї сусідки, на яку записаний його маєток в Італії, керувати Антимонопольним комітетом, який покликаний створити обіцяну свободу конкуренції. Замість енергонезалежності уряд відключає енергоблоки АЕС, щоб головний олігарх країни не втратив статус найбагатшої людини в Європі. При цьому нанесені ним збитки у розмірі 39 мільярдів гривень від "Роттердам+" стає мінусом в кишенях українців.

Перейдемо до нульової толерантності до корупції. В цій країні тільки Зеленський, виявляється, толерантний до того, що Керівник Офісу Президенту є головний корупціонер в державі. Але саме бажання Президента виявилось достатньо, щоб ОПГ Єрмака безкарно грабувало країну. Підкажіть, а де обіцяні відкриті конкурси на державні посади? Натомість люстрованих, "зашкварених", "махрових" корупціонерів без конкурсу призначають на митницю, податкову та всі інші корумповані "годівниці", прикриваючись коронавірусом.

А як може бути по-іншому, якщо замість обіцяних нових облич до Ради прийшли клани Януковича, який тепер очолюєте ви, пане Президент? Ви несете персональну відповідальність за переслідування громадських активістів, журналістів та опозиційних політичних організацій.

Я не буду перераховувати цілу низку задекларованих реформ, бо очевидно, що ви так далекі від інтересів України, як Єрмак від боротьби з корупцією. Але давайте чесно: хто такий Єрмак без Зеленського? Це насправді свідомий вибір Президента – доручити йому виконувати всю його брудну корупційну роботу. Невже Єрмак не погоджує з Президентом "смотрящих".

Чи Зеленський не знає, які міністри прислуговують іншим міністрам? Пане Президенте, погодьтесь, ви не стали воювати із старою системою, ви просто з нею злилися. Саме ви своїми мікробами та бактеріями брехні заразили цілу країну, згаявши шанс великої держави, обмінявши його на конверти від олігарха. Ви здали країну в оренду цим олігархам, чим самі собі підписали вирок. І ви стали порожнім місцем в історії. Вже зрозуміло, що не буде ніяких посадок, скоро українці остаточно визначаться, що не хочуть з вами зустрічати наступну весну.

І наостанок. Пане Президенте, у мене до вас лише одне запитання: вам не соромно?
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...