» » Україна рухається у невірному напрямку!


Україна рухається у невірному напрямку!

2-09-2020, 11:26
Переглядів 168
Україна рухається у невірному напрямку!
Загальнонаціональне дослідження проведено Фондом "Демократичні ініціативи" спільно з соціологічною службою Центру Разумкова з 14 по 19 серпня 2020 року в усіх регіонах України за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей. Опитано 2018 респондентів віком від 18 років методом інтерв'ю "обличчям до обличчя" за місцем проживання респондентів за вибіркою, що репрезентує доросле населення. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%.

Результати опитування такі:

- більшість українців переконані, що загалом ситуація в країні розвивається у неправильному напрямі - таких 59%. Лише 19% мають протилежну думку та вважають, що ситуація розвивається у правильному напрямі.

- якби вибори до ВРУ відбулись у цю неділю, за "Слугу народу" готові проголосувати менше 29% виборців, які визначились зі своїм голосом і пішли би на виборчі дільниці.
Продовжує зростати кількість симпатиків "Опозиційної платформи "За життя" (ОПЗЖ) - за неї готові проголосувати майже 22% виборців. На третьому місці "ЄС" - трохи менше 16%. До парламенту також проходить "Батьківщина" - більше 11%. Трохи нижче прохідного бар'єра набирає "Сила і Честь" - 4,6%.

- зростає кількість тих, хто сумує за Радянським Союзом. Так, майже 32% вважають, що розпад Радянського Союзу - це погано. Протилежної думки дотримуються 49% опитаних. Решта - вагаються з відповіддю.

Україна рухається у невірному напрямку!
[center]Україна рухається у невірному напрямку!
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...