» » У Станишівській ОТГ бухгалтер привласнила 214 тис. грн.


У Станишівській ОТГ бухгалтер привласнила 214 тис. грн.

1-09-2020, 10:43
Переглядів 284
У Станишівській  ОТГ бухгалтер привласнила  214 тис. грн.
Житомирською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом привласнення майна шляхом зловживання службовим становищем бухгалтером однієї з об’єднаних територіальних громад Житомирського району.

За даними слідства, бухгалтер, зловживаючи своїм службовим становищем, протягом 2019 року вносила в офіційні документи неправдиві відомості про нарахування їй заробітної плати, а зайво нараховані кошти у подальшому перераховувала на свій особистий рахунок.

Таким чином, унаслідок зловживань нею було привласнено понад 214 тис. грн. бюджетних коштів.

Досудове розслідування проводить Житомирське районне відділення поліції, оперативний супровід забезпечує Управління стратегічних розслідувань в області ДСР Нацполіції України.

На жаль, прокуратура, як завжди, не називає не тільки прізвищ підозрюваних, а й навіть населених пунктів, де сталися правопорушення. Тому редакція газети “Сільське життя” зробило запит до прокуратури і про його результати повідомить читачів.

P.S. Редакція “СЖ” отримала таку відповідь з прокуратури: "Відомості досудового розслідування можна розголошувати лише з письмового дозволу слідчого або прокурора і в тому обсязі, в якому вони визнають можливим. Наразі погоджено та надано дозвіл лише у такому обсязі".

Ось так. Тобто згідно українського законодавства, створеного, звичайно ж, за “світовим досвідом” та “європейськими стандартами”, за погодженням з американським посольством колонізаторів, громадськість повністю усунена від контролю за діяльністю прокуратури та слідства.

Можна не сумніватися, що саме завдяки цьому у тій же прокуратурі та слідстві корупція ніколи не викоріниться.

Бо ж “прокукарікавши” про якесь затримання чи відкриття кримінального провадження, потім посадові особи тихесенько домовляються із затриманими чи підозрюваними про “ціну питання” і “зливають” цю справу, отримавши черговий “транш” у свою кишеню. Тим більше, що громадськість не має можливості проконтролювати ці “анонімні” дії “правоохоронців”.

P.P.S. Редакція газети “Сільське життя” нашвидкоруч вияснила, що злочин скоєно посадовцем Станишівської ОТГ, яку очолює Юрій Матвійчук (на фото).


Більш детально про це - найближчим часом.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...