» » В чому користь сала?


В чому користь сала?

25-08-2020, 09:47
Переглядів 311
В чому користь сала?
Німецькі вчені з Інституту здоров'я в Дрездені розвінчали популярні міфи про шкоду сала.

В результаті досліджень експерти прийшли до висновку, що сало і бекон - скоріше корисні і навіть в якомусь сенсі лікувальні продукти.

Багато хто відмовляється від вживання сала, вважаючи його шкідливим тваринним жиром, яке важко засвоюється і багате холестерином. Насправді, стверджують вчені, сало досить легко засвоюється організмом і містить величезну кількість корисних натуральних речовин. Свіже сало містить цінні жирні кислоти - лінолеву і арахідонову. Але для того, щоб користі було більше, ніж шкоди, не потрібно смажити сало, особливо в маслі.

Компоненти сала дуже важливі для нормальної роботи мозку і нервової системи, зміцнюють імунітет і захищають клітини мозку. Так, в ньому міститься холестерин. Але в тій же яловичій печінці його рази в 4 більше. А, крім того, в якісному продукті міститься особлива речовина - холін. Ця речовина нівелює негативний ефект холестерину і захищає стінки кровоносних судин - так що бляшок від сала не буде.

Ще одна хороша новина - сало не сприяє набору ваги, всупереч існуючим міфам. Справа в тому, що його неможливо переїсти - організм просто не дозволить. Ожиріння найчастіше відбувається через надлишок в харчуванні вуглеводів, а не жирів.


Сало для схуднення

Бутерброд з "правильного", цільнозернового хліба з салом і овочами добре вгамує голод, тому людині не захочеться після нього з'їсти щось шкідливе, наприклад, вуглеводи і солодощі.

Відомо, що на дієті не можна допускати почуття голоду, інакше зриви і "зажори" неминучі. Людям, схильним до зайвої ваги, і тим, у кого вже підвищений рівень холестерину, варто їсти не більше 10 грамів сала в день. Всім іншим - до 30 грамів.

Без деяких продуктів схуднути дуже складно. Перш за все важливі овочі, так як без клітковини, яка виводить жир і покращує роботу кишечника, скинути вагу неможливо. Дуже корисна капуста, в якій міститься тартронова кислота. Вона заважає вуглеводам перетворюватися в жири. Також дуже важливо дотримуватися питного режиму - вода не тільки приглушує апетит, але і сприяє очищенню організму від токсинів.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...