» » З наближенням виборів знову заговорили про Житомирський аеропорт


З наближенням виборів знову заговорили про Житомирський аеропорт

17-08-2020, 10:36
Переглядів 144
З наближенням виборів знову заговорили  про Житомирський аеропорт
6 серпня, в.о. голови Житомирської ОДА В. Федоренко разом із Житомирським міським головою С. Сухомлиним та власником ДП "Міжнародний аеропорт "Житомир ім. С.П. Корольова" ТОВ "АКОРД" О. Янчуком взяли участь у нараді, ініційованій Міністерством інфраструктури України.

Як повідомила пресслужба ОДА, разом із міністром інфраструктури Владиславом Криклієм та заступником міністра Олегом Ющенком обговорили питання державної підтримки аеропорту у Житомирі.

Зокрема йшлося про те, що потребує розширення злітно-посадкова смуга до довжини 2500 метрів та її розширення до 45 метрів, а також необхідно встановити інструментальну систему посадки (ILS), яка включає радіомаяк по схилу з дальномером для обох боків напрямків посадки (129 та 309), що дозволяє отримати 1-у категорію ІКАО.

У даний час аеропорт Житомир відповідає всім вимогам, але через коротку злітно-посадкову смугу не може приймати сучасні повітряні судна, а лише використовується авіакомпанією YanAir для виконання технічного обслуговування свого флоту.

На даний момент на ньому проводиться ремонт літаків та їх технічне обслуговування. У найближчі роки авіакомпанія YanAir планує розширити мережу польотів та перетворити житомирський аеропорт в транспортний хаб із центром з технічного обслуговування літаків і школою з підготовки пілотів. Протягом 2-3 років в аеропорту буде налагоджено переліт внутрішніх і міжнародних рейсів.

За результатами наради домовилися про проведення виїзної наради у Житомирі за участю Міністерства інфраструктури України.

Довідка. Територія аеропорту - 1 170 232 м2. Загальна площа будівель і споруд - 8513м2. Довжина злітно-посадкової смуги (ЗПС) - 1650 м. Пропускна здатність - понад 1000 пасажирів на добу.

20 хвилин
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...