» » Зеленський і народ: погляди зовсім різні


Зеленський і народ: погляди зовсім різні

3-08-2020, 08:07
Переглядів 136
Зеленський і народ: погляди зовсім різні
За результатами опитування Соціологічної групи Рейтинг проведеного 15-20 липня, 68% українців вважають, що Україна рухається у неправильному напрямку. То ж хаос, посилений “зеленою владою”, стрімко наближає нинішню “незалежну” Україну у статусі американської колонії до зникнення з мапи історії.

• Більше 60% опитаних вважають, що економічне становище в Україні погіршилось за останні півроку, чверть думають, що воно не змінилося, і лише 8% помітили покращення. Настрої щодо майбутнього є також невтішними: лише 17% вважають, що в найближчі 6 місяців економічна ситуація в Україні покращиться, 75% вважають, що вона або не зміниться, або очікують погіршення.

• Загалом причину можливої економічної кризи більшість опитаних бачать у некомпетентності влади, хоча чверть вважає, що економічний занепад настане через коронавірус.

• Рейтинг довіри до політиків України є невтішним: чинному Президенту В.Зеленському довіряють лише 41%, а не довіряють – 53%. Як відомо у 2019 році на виборах його підтримало 73% виборців. То ж падіння - суттєве.

Ю.Бойку довіряють – 23%, не довіряють - 57%, В.Кличку – 22% і 67% відповідно, Д.Разумкову – 21% і 46% (ще 23% - його не знають), Ю.Тимошенко – 20% і 74%, П.Порошенку – 19% і 76%. Також 11% довіряють А.Портнову, але 41% - його не знають і ще 42% - не довіряють йому. Чинному Прем’єр-міністру Д.Шмигалю довіряють лише 11%, чверть не знають його і більше половини - йому не довіряють.

• Президентський рейтинг поки що очолює В.Зеленський, якби вибори відбулися найближчим часом то його підтримали б 30,2% серед тих, хто має намір голосувати та визначився із вибором. За Ю.Бойка проголосували б 14,4%, П.Порошенка – 13,7%, Ю.Тимошенко – 9,1%. Ще 5,8% проголосували б за І.Смешка, 3,9% - за О.Ляшка, 3,1% - В.Гройсмана, 3,0% - А.Гриценка. Рейтинг інших кандидатів не більше 3%, ще близько 13% не визначилися.

• Діяльністю Президента В.Зеленського задоволені 36%, а 56% - не задоволені, роботою Голови Верховної Ради Д.Разумкова задоволені 24%, і 55% - не задоволені. Роботу Прем’єр-міністра Д.Шмигаля схвалюють лише 12%, чверть не можуть оцінити його діяльність, і 62% - не схвалюють. Діяльність Верховної Ради та Уряду схвалюють ще менше: близько 10% - задоволені їх діяльністю, а майже по 80% - не задоволені.

• У парламентському рейтингу лідером є партія «Слуга народу», яку готові підтримати майже 28% серед готових голосувати і визначився з вибором, за «Опозиційну платформу» готові проголосувати майже 16%, «Європейську солідарність» - 14%, «Батьківщину» - біля 10%. Близько 4% підтримали б Радикальну партію та партію «Сила і честь», біля 3% готові підтримати партію Шарія, Українську стратегію.

Аудиторія: населення України віком від 18 років і старші в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю та типом поселення. Вибіркова сукупність: 2000 респондентів. Метод опитування: особисте формалізоване інтерв’ю (face-to-face). Помилка репрезентативності дослідження: не більше 2,2%. Терміни проведення дослідження: 15-20 липня 2020 р.

P.S. На сайті президента України була зареєстрована петиція з вимогою відставки В.Зеленського з посади президента України. Буквально за кілька днів вона отримала понад необхідних для розгляду 25 тисяч підписів. Ну що, Зе-президенте, ви не тримаєтеся за владу і готові залишити посаду - як обіцяли?

Яку відповідь надасть В.Зеленський на ту петицію - як ви гадаєте?


х х х х х х х

Якби вибори до ВРУ відбувалися найближчої неділі, прохідний бар'єр подолали б партії "Слуга народу", "Опозиційна платформа - За життя", "ЄС" і "Батьківщина". Про це свідчить опитування, проведене Інститутом аналізу і прогнозування.

Так, за партію "Слуга народу" готові проголосувати 26%, за "Опозиційну платформу - За життя" - 21,3%, за "ЄС" - 12,8%, а за "Батьківщину" - 9,3% респондентів.

Рейтинг інших партій розподілився наступним чином: Партія Шарія - 4,1%, Радикальна партія Олега Ляшка - 3,6%, "Сила і честь" -3,6%.
Згідно з результатами дослідження, 67,4% опитаних вважають, що події в Україні розвиваються в неправильному напрямку, тоді як протилежної думки дотримуються 28,1% опитаних.

67,4% опитаних вважають, що Україна не є реально незалежною державою. Ще 53,1% вважають, що українська влада в своїй економічній політиці повністю залежить від впливу інших країн і організацій. Серед тих, хто в найбільшій мірі впливає на Україну, опитані назвали Європейський союз (57,3%), Міжнародний валютний фонд (42,9%) і Сполучені Штати Америки (42,5%).

Соціологічне дослідження проводилося Інститутом аналізу і прогнозування з 16 по 26 липня 2020 року в 24-х областях України і Києві. Загальна кількість опитаних - 2032 людини. Похибка вибірки не перевищує 2,1%. Метод опитування: інтерв'ю за місцем проживання респондентів.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...