» » Зеленський довів, що обдурив своїх виборців – я відкликаю свій голос за нього!


Зеленський довів, що обдурив своїх виборців – я відкликаю свій голос за нього!

19-07-2020, 13:16
Переглядів 124
Зеленський довів, що обдурив своїх виборців –  я відкликаю свій голос за нього!
Народний депутат України Вадим Рабінович:

Зеленський довів, що обдурив своїх виборців – я відкликаю свій голос за нього!Народний депутат України, співголова політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабінович відкликає свій голос, який він віддав у другому турі президентських виборів за кандидата на пост глави держави Володимира Зеленського.

Про це політик заявив під час брифінгу у Верховній Раді України.


Таке рішення Вадим Рабінович пояснив тим, що за минулий рік уже президент Володимир Зеленський «не виправдав покладених на нього сподівань і не виконав жодної із обіцянок, які він давав під час передвиборної гонки».

«Більше того, президент разом зі своїм оточенням активно намагається впровадити законопроекти, які спрямовані не на покращення, а на погіршення життя громадян України: це і цензура у ЗМІ, і повернення захмарних зарплат членам спостережних рад українських держпідприємств, і повернення азартних ігор, і спроба переслідування «Опозиційної платформи – За життя», а також багато іншого», – пояснив співголова партії «ОПЗЖ».

«Ми з вами потрапили у «халепу», і це потрібно визнати. Я – один із тих, хто був у числі 73% тепер уже, як ми розуміємо, ошуканих людей, які віддали свій голос за Зеленського. За цей рік президент Володимир Зеленський довів, що він своїх виборці просто пошив у дурні, тому я відкликаю свій голос – більше не можна знаходитися у «зеленому дурмані», потрібно від нього відходити», – резюмував Вадим Рабінович.

х х х х х

З початку бойових дій на Донбасі, за даними ООН загинуло 147 дітей: 98 хлопчиків і 49 дівчаток. Поранено 363 дитини.

Зеленський обіцяв припинити цю бійню, але лише посилив її.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...