» » Новини з Глибочицької громади


Новини з Глибочицької громади

14-07-2020, 22:15
Переглядів 202
Новини з Глибочицької громади
Новий культурний простір у клубі села Кмитів. Завершено капітальний ремонт танцювальної зали.

Глибочицький сільський голова Сергій Сокальський та очільниця Кмитівського старостинського округу Валентина Яремчук поділилися своїми очікуваннями, що відремонтована танцювальна зала беззаперечно створює можливість проводити повноцінні репетиційні заняття дитячого хореографічного колективу, який успішно функціонує при закладі. Світла і простора зала неодмінно буде гарним майданчиком для спортивно-масової роботи, зустрічей соціально-активної молоді, а також проведення різноманітних майстер-класів серед дітей та молоді.

Нагадаємо, що у 2019 році спільна ініціатива Сергія Сокальського та Валентини Яремчук щодо проведення капітального ремонту танцювальної зали у клубі села Кмитів була підтримана депутатами Глибочицької сільської ради і включена у Програму розвитку громади на 2020 рік.


Новини з Глибочицької громади


Шановні жителі села Глибочиця!

Доводжу до Вашого відома, що розпочато капітальний ремонт вулиці Ярослава Мудрого. Її протяжність становить 1 кілометр 870 метрів.

Капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Ярослава Мудрого визначений Глибочицькою сільською радою, як пріоритетний, у Програмі соціального, економічного і культурного розвитку на 2020 рік.

З повагою,

Глибочицький сільський голова
Сергій Сокальський

Новини з Глибочицької громади
Новини з Глибочицької громади


Встановлена огорожа дитячого майданчика у с. Глибочиця. Роботи виконані Комунальним підприємством "Полісся-Сервіс" Глибочицької сільради.
Новини з Глибочицької громади
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...