» » Чим корисний агрус?


Чим корисний агрус?

14-07-2020, 14:18
Переглядів 277
Чим  корисний  агрус?
Окрім традиційних вуглеводів і білків, і зовсім незначного відсотка жирів, ягода агрусу містить помірний вітамінний склад, в якому проявляє себе тільки вітамін С (90 мг в 100 г або 30% денної норми). Окрім цього, є присутньою невелика кількість вітамінів А, В1, В6, Е і РР. Набагато цікавіше заглянути в мінерали: ось там можна зустріти цікавий набір. Багатий агрус марганцем (у 100 г - 20 % денної потреби), молібденом (біля 17% норми) і міддю (13%).

Вистачає в ньому і калію, а ось інші макро- і мікроелементи є присутніми майже номінально: це кальцій, магній, натрій, цинк, фосфор, сірка, йод, залізо і хром.

Хоча мідь і харчові волокна погіршують засвоєння марганцю організмом, агрус можна, все одно вважати цінним його джерелом. Адже марганець бере участь в синтезі нейромедіаторів, тобто протидіє депресіям; бере участь в роботі щитовидної залози, а точніше, в утворенні гормону тироксину; підтримує функціонування репродуктивної системи; перешкоджає ожирінню печінки - виконує багато життєво важливих функцій.

Мідь, передусім, важлива своєю участю в синтезі лейкоцитів і еритроцитів, від неї залежить стан шкіри і кісткової тканини, без неї не синтезуються жіночі статеві гормони і гормон інсулін. А молібден уберігає чоловіків від імпотенції і бере участь в метаболічних процесах організму. Вражає? І усі ці властивості поміщені в маленьку зелену ягідку!

Депресію, розлади нервової системи можна здолати за допомогою агрусу, адже його ягоди містять не лише марганець, але і серотонін - гормон радості. У темряві з серотоніну синтезується гормон мелатонін, що відповідає за здоровий сон, артеріальний тиск, правильне функціонування ендокринних залоз і інші життєво важливі функції. Слід знати, що мелатонін входить до складу снодійних препаратів. Тому порція свіжого агрусу не лише підніме бойовий дух, але і відрегулює біоритмічний годинник організму.

При атеросклерозі і для зниження рівня холестерину в крові корисним виявиться саме недозрілий агрус, той, що ще твердий для збору. Його слід вживати разом з сухими хвостиками(які є не що інше, як відмерлі квітки, що зберігають в малих дозах корисні речовини) по столовій ложці на день упродовж 3 тижнів. Ефект посилюється одночасним додаванням листя агрусу в чай.

Для лікування захворювань печінки і сечостатевих інфекцій застосовується свіжо віджатий сік агрусу, розведений кип'яченою водою кімнатної температури у співвідношенні 1 : 1. Приймають його по 150 мл тричі у день. Агрус забезпечить жовчогінний і легкий сечогінний ефекти. Виключенням є сечокам'яна хвороба, при якій агрус до вживання не рекомендується.

Після віджимання соку не варто викидати макуху агрусу, оскільки її шкірка містить ще більше активних компонентів, ніж м'якуш. Якщо залити макуху рівною кількістю води, довести до кипіння, настоювати 2-3 години в термосі і відфільтрувати, вийде натуральний тонік для догляду за шкірою з антиоксидантним ефектом. Він справляється з проблемою шкірних висипань і регулює роботу сальних залоз.

Зберігається такий засіб в холодильнику до 3 днів, тому, якщо макухи багато, його краще заморозити або висушити, щоб кожного разу готувати свіжу порцію засобу.


Ліки, не для усіх

Ягоди агрусу і їх відвари протипоказані для внутрішнього застосування, якщо є присутні наступні захворювання: виразка шлунку або дванадцятипалої кишки, ентерити, коліт або нирковокам'яна хвороба. Усупереч думці, що агрус виліковує рак, не рекомендується його вживання при карциномі кишечника зважаючи на зміст серотоніну, який і обумовлює симптоматику хвороби, в підвищеному об'ємі продукований самою пухлиною.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...