» » Що вирішила Оліївська сільрада


Що вирішила Оліївська сільрада

8-07-2020, 12:49
Переглядів 479
Що вирішила Оліївська сільрада

26 червня під головуванням секретаря ради Анатолія Мельниченка пройшло пленарне засідання 35-ї сесії 7-го скликання Оліївської сільської ради, за участю заступника сільського голови Валерія Петрука, старост старостинських округів, керівників структурних підрозділів, працівників апарату ради.

Відповідно до пункту 5 регламенту Оліївської сільської ради, засідання було закритим, у зв’язку з посиленням карантинних обмежень через зростання кількості хворих на COVID-19.


У ході сесійного засідання депутати розглянули та прийняли відповідні рішення з майже 50 питань порядку денного.

Зокрема, на пропозицію начальника фінансового відділу Лілії Дякевич було затверджено звіт про виконання сільського бюджету за І квартал 2020 року та встановлено і затверджено на території сільської ради місцевих податків та зборів.

Після доповіді директора КЗ «Центр надання соціальних послуг» Ірини Шикоти було надано дозвіл на придбання велосипедів для соціальних робітників Комунального закладу «Центр надання соціальних послуг Оліївської сільської ради».

Крім того, обговоривши пропозицію начальника відділу освіти Олександра Антонюка, депутати затвердили співфінансування з місцевого бюджету на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа”.

Також присутні на сесії заслухали інформацію т.в.о. начальника Житомирського районного відділу поліції Житомирського ВП ГУНП в Житомирській області Володимира Богаткова.

Серед інших важливих рішень, прийнятих 35-ю сесією сільської ради, – надання матеріальної допомоги жителям; надання дозволу на придбання дитячих ігрових майданчиків; внесення змін до сільського бюджету.

Крім того, було розглянуто низку проектів рішень щодо земельних питань, містобудівної документації та дорожнього будівництва.

Зокрема, депутати затвердили проєктно-кошторисну документацію на капітальний ремонт дорожнього покриття по вулицях Оліївської сільської ради та «Поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення С062201 Троковичі-Гадзинка ч/з Городище км 0+000 – км 2+630, Житомирська область».

На часі – спілкування з представниками області щодо довгоочікуваного ремонту доріг загального користування місцевого значення (під’їзд до села Світин, дорога Кам’янка-Новоселиця та вулиця Нескорених у селі Довжик).

Ознайомитися із рішеннями 35-ї сесії 7-го скликання Оліївської сільської ради, після набуття ними чинності у визначеному законодавством порядку, буде можливо в розділі «Офіційні документи» цього веб-сайту.
Що вирішила Оліївська сільрада


dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...