» » Перевірка карантинних обмежень


Перевірка карантинних обмежень

24-06-2020, 06:40
Переглядів 142
Перевірка  карантинних обмежень
11 червня спеціалісти Житомирського районного управління ГУ ДПСС в Житомирській області у складі моніторингової групи здійснили черговий рейд по перевірці дотримання суб’єктами господарювання протиепідемічних вимог та карантинних обмежень, спрямованих на протидію поширенню коронавірусу COVID-19.

Так, спільно з представниками правоохоронних органів та Житомирської райдержадміністрації було охоплено перевіркою 11об’єктів торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами та закладів громадського харчування на території Житомирського району. За результатами проведених рейдових перевірок та виявлених порушень було винесено 2 попередження відповідальним особам.

Враховуючи досить напружену епідситуацію, що склалася в районі із захворюваності на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, фахівцями Держпродспоживслужби проводиться активна роз’яснювальна робота серед населення щодо неухильного дотримання протиепідемічних заходів задля мінімізації ризиків інфікування.

15 червня представниками районної моніторингової групи у складі працівників Держпродспоживслужби і райдержадміністрації здійснено чергову виїзну перевірку роботи закладів роздрібної торгівлі та громадського харчування в умовах карантину.

Перевірялося передусім виконання карантинних вимог щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19. Також проводилася інформаційно-роз’яснювальна робота.

Загалом цього дня перевірено роботу 12 суб’єктів господарювання у смт Новогуйвинське та смт Озерне. Складено два протоколи про адміністративні правопорушення.

х х х х х х

17 червня районною моніторинговою групою у складі працівників Держпродспоживслужби та райдержадміністрації здійснено чергову контрольну перевірку роботи закладів роздрібної торгівлі в умовах чинних карантинних обмежень.

Проведено моніторинг роботи п’яти продуктових магазинів та аптеки у с. Головенка та с. Троянів. Виявлено низку порушень, відповідальні особи отримали відповідні попередження.

Окрім цього, з працівниками торгових точок проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо специфіки здійснення господарської діяльності в умовах складної епідеміологічної ситуації.

х х х х х х

19 червня районною моніторинговою групою у складі працівників Держпродспоживслужби, Національної поліції та райдержадміністрації здійснено чергову рейдову перевірку дотримання карантинних вимог закладами громадського харчування та магазинами на Новоград-Волинському напрямку.

Здійснено контроль 10 господарюючих суб’єктів у с. Іванівка, с. Березівка та військовому містечку №115. Виявлено низку недоліків, відповідальним особам винесено попередження.

З обслуговуючим персоналом проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо специфіки здійснення господарської діяльності в умовах карантину.

Перевірка  карантинних обмежень
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...