» » Біля Зарічан побито “зеленого” нардепа


Біля Зарічан побито “зеленого” нардепа

23-06-2020, 12:28
Переглядів 135
Біля Зарічан побито  “зеленого” нардепа
На Житомирщині нардепа від "Слуги народу" Юрія Заславського 5 червня на автозаправці побив невідомий чоловік. ЗМІ з посиланням на самого парламентаря стверджували, що конфлікт був з депутатом сільради. Втім сам депутат цю версію заперечує.

Конфлікт розпочався у черзі до каси.

Інцидент стався на автозаправці поблизу села Зарічани. Конфлікт розпочався з того, що Заславський випадково зачепив пляшкою з водою чоловіка у черзі до каси. Про це писав телеграм-канал PavlovskyNews.

“Розпочалась словесна суперечка і він покликав мене на вулицю поговорити. Я цьому не надав значення і пішов з дружиною до свого авто. Чоловік мене наздогнав і почав завдавати ударів, заставши зненацька. Кілька разів вдарив по обличчю і я втратив свідомість”, – пригадує постраждалий нардеп.
У результаті сутички Заславський отримав струс мозку, перелом перенісся та кілька синців.

Одразу після інциденту парламентар викликав поліцію. За фактом розпочали кримінальне провадження.

Засоби масової інформації також писали, що другим учасником конфлікту був місцевий депутат сільради. Втім сам Юрій Заславський запевняє, що політичного підтексту в цій бійці не було жодного.

“ЗМІ вже гудуть, що моїм опонентом виявився місцевий депутат. Я робити з цієї ситуації піар і шукати якийсь політичний підтекст не буду”,– заявив депутат.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...