» » Коронавірус: ситуація погіршується


Коронавірус: ситуація погіршується

21-06-2020, 11:13
Переглядів 159
Коронавірус: ситуація погіршується
У Житомирському районі вже 125 підтверджених випадків захворювання.


ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ З ПРИВОДУ ПОГІРШЕННЯ ЕПІДЕМІЧНОЇ СИТУАЦІЇ У РАЙОНІ


В першу чергу хочу звернутися до «кваліфікованих інтернет епідеміологів»!!!

Шановні друзі, якщо ви впевнені в тому, що вірусу COVID -19 не існує, що все це чиїсь видумки, то тоді я особисто вас запрошую на екскурсію до районної лікарні, яка на сьогодні заповнена на майже 33 %. Всередину лікувального закладу вас звичайно ніхто не впустить. Але там у вас буде можливість поділитися з медичним персоналом, які на межі людських можливостей та ризикуючи здоров’ям лікують хворих на COVID -19, своїми знаннями про не існування епідемії.
Тому переконливо прошу вас не розповсюджуйте інформацію в мережі «Facebook» про неіснування хвороби.

Як ми і застерігали, послаблення пильності кожним з нас призвело до різкого погіршення епідемічної ситуації у районі. Настання літа, підвищення температури повітря, відкриття літніх майданчиків приспало нашу уважність та обережність. Ми зарано зняли захисні маски, відновили виїзди на природу, почали збиратися групами, забули про необхідність соціального дистанціювання.

Таким чином, станом на ранок 16 червня у районі, на території обслуговування КНП «ЦПМСД», вже 125 підтверджених випадків захворювання, з яких – 31 у працівників медичних закладів. Випереджає нас лише м. Житомир, де, станом на 16 червня, зафіксовано 356 випадків COVID-19. Дещо краща ситуація у Коростенському районі – 123 випадки та Любарському районі – 114 випадків. При цьому у Брусилівському, Лугинському та Народицькому районах лише по одному інфікованому. Усього в області від початку епідемії інфікувалось коронавірусом вже 1 тис. 087 жителів.

Найбільша кількість захворювання по Житомирському району зафіксована у селищі Новогуйвинське – 17 осіб, с. Іванівка – 11 осіб, с. Левків – 10 осіб, Сінгури та Глибочиця – по 8 випадків. У с. Пряжів захворіло 9 осіб, у селищі Озерне – 6. Загалом від початку епідемії вже одужало 42 особи, троє померло.
Тому вкотре звертаємося до усіх вас і надалі не нехтувати елементарними правилами гігієни та дотримуватися розумної соціальної дистанції. Будьмо пильними, не дамо підступному вірусові жодного шансу.


Разом переможемо!

Коронавірус: ситуація погіршується


ЮРІЙ ОХАНСЬКИЙ ВИДАВ РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПРО ДОТРИМАННЯ КАРАНТИННИХ ЗАХОДІВ НА ТЕРИТОРІЇ РАЙОНУ

12 червня керівник робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Житомирської райдержадміністрації Юрій Оханський, у зв’язку із погіршенням епідеміологічної ситуації, спричиненої поширенням коронавірусної інфекції COVID-19 на території Житомирського району, видав розпорядження «Про дотримання карантинних заходів на території району».

У відповідності до розпорядження селищному та сільським головам рекомендовано:

– терміново провести позачергові засідання місцевих комісій з питань ТЕБ та НС, на яких розглянути питання стану дотримання обмежувальних протиепідемічних заходів на період дії карантину;

– посилити контроль за дотриманням карантинних вимог при здійсненні роботи магазинів, базарів та ринків (в т.ч. оптових);

– продовжити інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням щодо правил запобігання зараженню інфекцією.


Житомирське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області має продовжити перевірку роботи базарів, ринків (в т.ч. оптових) та магазинів щодо дотримання заходів запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19, а Житомирське районне відділення поліції Житомирського відділу поліції Головного Управління Національної поліції в Житомирській області – забезпечити контроль за дотриманням карантинних заходів, зокрема в громадському транспорті.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...