» » Порошенко оббрехав Філарета за Томос


Порошенко оббрехав Філарета за Томос

19-06-2020, 09:00
Переглядів 137
Порошенко оббрехав Філарета за Томос

В УПЦ КП спростували заяву екс-президента України Петра Порошенка про те, що йому вручили підозру у справі про Томосі і створенні ПЦУ.

Петра Порошенко будуть судити не за створення ПЦУ, а «за рейдерство Київського патріархату», і підозра йому вручили у справі, відкритій за позовом прихожан храму Різдва Христового УПЦ КП в Одесі. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомила юрист ліквідованої релігійної організації Неоніла Ткаченко у відповідь на заяву, яку екс-президент зробив 18 червня 2020 року біля будівлі столичного Печерського районного суду.

«Спростовуємо заяву Петра Порошенка про вручення йому підозри за, цитата," вручення Томосу "і" ... створення ПЦУ ", - йдеться в повідомленні. - Процесуальна дія - вручення підозри здійснено Державним бюро розслідувань в рамках досудового слідства по складу кримінального правопорушення, передбаченого ст.161 КК України "Порушення рівноправності громадян залежно від їх релігійних переконань" ».

В УПЦ КП нагадали, що вона протягом року «страждає від рейдерства», яке виражається в «несанкціонованому зміні інформації комп'ютеризованої системи Держреєстру юридичних осіб та протиправне позбавлення правоздатності релігійних організацій, щодо яких вносяться відомості про їх стан припинення».

«Вручення підозри здійснено внаслідок заяви про злочин Петра Порошенка, Євгена Нищука та Сергія Думенко прихожанами Храму Різдва Христового Української Православної Церкви Київського Патріархату в місті Одеса, - підкреслюється в повідомленні. - Громадяни України, які протягом тридцяти років існування Київського Патріархату доводили свою здатність захищати порушені права, і в подальшому сприятимуть органам досудового слідства і суду у викритті мега злочинів проти свободи совісті в Україні ».

Нагадаємо, раніше політичний експерт Руслан Бортник припустив, що заява Петра Порошенка про відкриття проти нього справи за розпалювання міжрелігійної ворожнечі є просто спробою привернути на свій захист віруючих ПЦУ.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...